Hra Apex Legends – oblíbená hra s motivy Battle Royale

Apex Legends - oblíbená hra s motivy Battle Royale

Oceňovaná hra s motivy Battle Royale, free-to-play, kterou si určitě zamilujete už na první pohled. Vydána byla v listopadu 2020 a postarali se o ni rovným dílem Respawn Entertainment a Electronic Arts. Za týden pětadvacet milionů, za měsíc padesát, tolik hráčů má jen málokterý titul, že? Hra využívá engine Source, podobně jako klasika od Valve Half Life 2 a i když se českého rozhraní nedočkáme, nevadí. Zahrát si tuhle pecku mohou všichni nadšenci žánru, kterým už bylo šestnáct nebo to alespoň EA vřele doporučuje…

Zajímavé postavy, souboje až šedesáti lidí

First person střílečka, kterou v současnosti hraje na sedmdesát milionů hráčů po celém světě. Propracovaný systém, který umožní dvaceti tříčlenným nebo třiceti dvoučlenným týmům žít na ostrově pod jednou podmínkou – prostřílejte se ke slávě a zůstaňte na mapě poslední, prostě klasický Battle Royale. Pokud vám to připomene Titanfall nebo Titanfall 2, nedivte se, je to záměr Respawn Entertainment.

Video trailer gameplay: Hra Apex Legends

Více než padesátka ocenění a nominací. A patnáct charakterů na výběr, které si opět můžete vybavit díky Titanfall – je to třeba Gibraltar, Bloodhound, Pathfinder, Wattson, Rampart a Horizon, stejně jako Revenant, Caustic a Loba. Hra dostala na Metacritic pěkných 88 bodů v PC verzi a PS4 kategorie získala ještě o jeden bod více. Destructoid poctili Apex Legends 8,5/10 a GameSpot hodnotili devítkou.

Bangalore je profesionální voják, Caustic je lovec, Crypto zase vědec se vším všudy, který si rozumí s moderní elektronikou. Gibraltar je moderní obrněnec, Loba zase zlodějíček z vyšších vrstev. Lifeline, jak už jméno napovídá, zkušená medička. Kdo z nich vás přemluví ke spolupráci? K mání je ještě několik postav, jako je například na první pohled nevinná Wattson nebo Wraith, bojovnice tělem i duší. Rozeberte si zbraně a hurá do akce, chtělo by se říci?

Chci hrát hru Apex Legends

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.