Hra Detroit Become Human – užijte si third-person realitu budoucnosti

Hra Detroit Become Human - užijte si third-person realitu budoucnosti

Adventura, ve které si užijete third-person realitu budoucnosti a můžete si zahrát za několik různých postav. Detroit: Become Human vyšla nejprve na čtvrté generaci PlayStationu v květnu 2018 a o rok později byla k dispozici i na PC. Quantic Dream v něm zapracovali příběh tří androidů, Kary, Connora a Markuse, z nichž každý má svůj vlastní zajímavý příběh. Stroje slouží lidem, ale jsou také výrazně inteligentnější. Čekají na vás i herci jako Jesse Williams nebo Valorie Curry. A také rok 2038, tedy nepříliš vzdálená budoucnost…

Video trailer gameplay: Hra Detroit Become Human

Pojďme si představit trojici hlavních protagonistů

David Cage, Sophie Buhl, Simon Wasselin. To jsou autoři hry Detroit: Become Human, kteří připravili propracovaný příběh se třemi hratelnými charaktery. Connor je policejní vyšetřovatel, který hledá porouchané androidy. Kara se stala uklízečkou v jedné bohatší domácnosti a také opatrovnicí mladé dívky Alice, dcery Todda Williamse, se kterou pak za dramatických okolností prchá do Kanady. Markus je zase androidem, který chce vyvést sebe a sobě podobné z otroctví, protože mu byl dopřán luxus vědomí a dosavadní stav věcí se mu příliš nelíbí. Říkají vám pane a jednáte s nimi jako s kusem hadru, tohle se nesmí nechat jen tak! Přitom ale pozor, ve hře stačí jedna zavádějící reakce a předčasně končí i vaše existence. Jste totiž jen kus kovu, alespoň pro pokryteckou společnost kolem.

Máte jedinečnou příležitost rozpoutat sociální revoluci, tentokrát vedenou androidy v Detroitu. Značně třaskavé téma (zazněla již kritika za zobrazení násilí na dětech) ve spojení s výjimečnou grafickou stránkou, 4K rozlišením a jedinečným příběhem. Informace o hře poprvé zaznívají v oficiální Sony tiskové konferenci na Paris Game Week v říjnu 2015. Detroit: Become Human získává na Metacritic 80, respektive 78 bodů pro PC a PS4 verzi, podobné hodnocení pak čeká i na EGM, Game Informer nebo IGN. Jeden android odchází do křemíkového nebe, další ale přebírá jeho místo a pokračuje dál. I v tom je kouzlo hry, protože i když jeden příběh končí, druhý zase v tom místě započne. Tedy žádné game over, když postava skončí, spíše naopak.

Chci hrát hru Detroit Become Human

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.