Hra Detroit Become Human – užijte si third-person realitu budoucnosti

Hra Detroit Become Human - užijte si third-person realitu budoucnosti

Adventura, ve které si užijete third-person realitu budoucnosti a můžete si zahrát za několik různých postav. Detroit: Become Human vyšla nejprve na čtvrté generaci PlayStationu v květnu 2018 a o rok později byla k dispozici i na PC. Quantic Dream v něm zapracovali příběh tří androidů, Kary, Connora a Markuse, z nichž každý má svůj vlastní zajímavý příběh. Stroje slouží lidem, ale jsou také výrazně inteligentnější. Čekají na vás i herci jako Jesse Williams nebo Valorie Curry. A také rok 2038, tedy nepříliš vzdálená budoucnost…

Video trailer gameplay: Hra Detroit Become Human

Pojďme si představit trojici hlavních protagonistů

David Cage, Sophie Buhl, Simon Wasselin. To jsou autoři hry Detroit: Become Human, kteří připravili propracovaný příběh se třemi hratelnými charaktery. Connor je policejní vyšetřovatel, který hledá porouchané androidy. Kara se stala uklízečkou v jedné bohatší domácnosti a také opatrovnicí mladé dívky Alice, dcery Todda Williamse, se kterou pak za dramatických okolností prchá do Kanady. Markus je zase androidem, který chce vyvést sebe a sobě podobné z otroctví, protože mu byl dopřán luxus vědomí a dosavadní stav věcí se mu příliš nelíbí. Říkají vám pane a jednáte s nimi jako s kusem hadru, tohle se nesmí nechat jen tak! Přitom ale pozor, ve hře stačí jedna zavádějící reakce a předčasně končí i vaše existence. Jste totiž jen kus kovu, alespoň pro pokryteckou společnost kolem.

Máte jedinečnou příležitost rozpoutat sociální revoluci, tentokrát vedenou androidy v Detroitu. Značně třaskavé téma (zazněla již kritika za zobrazení násilí na dětech) ve spojení s výjimečnou grafickou stránkou, 4K rozlišením a jedinečným příběhem. Informace o hře poprvé zaznívají v oficiální Sony tiskové konferenci na Paris Game Week v říjnu 2015. Detroit: Become Human získává na Metacritic 80, respektive 78 bodů pro PC a PS4 verzi, podobné hodnocení pak čeká i na EGM, Game Informer nebo IGN. Jeden android odchází do křemíkového nebe, další ale přebírá jeho místo a pokračuje dál. I v tom je kouzlo hry, protože i když jeden příběh končí, druhý zase v tom místě započne. Tedy žádné game over, když postava skončí, spíše naopak.

Chci hrát hru Detroit Become Human

call-of-duty-black-ops-cold-war-pod-prispevkem

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.