Hra Disciples Liberation – zbavte se hordy nemrtvých vedených šílenou královnou

Hra Disciples Liberation - zbavte se hordy nemrtvých vedených šílenou královnou

Více než padesátka unikátních jednotek, které si můžete postupně přidávat do své družiny. Je to dostatečná výzva k tomu, abyste se podívali na hru Disciples: Liberation a poznali, v čem tkví její velké kouzlo? Svět, který se jmenuje Nevendaar, už na vás čeká, do centra dění vás uvede pohledná grafika v podání zkušených vývojářů z Frima Studio. Dark fantasy RPG, tak zní přesný popis žánru, jenž je v posledních sezonách na vrcholu popularity. Dáte tomuto propracovanému hernímu světu šanci? V gameslore získal téměř absolutní hodnocení a zaskvěl se i jinde. Hráče těší už od října 2021.

Video trailer gameplay: Hra Disciples Liberation

Lidé čelící zákeřným nemrtvým

Šílená královna vedoucí hordy nemrtvých a lidské království, které stojí na pokraji dlouhého období plného změn a chaosu. Přesně takový je začátek Disciples: Liberation, hry, v níž na vás čeká klasika z dílny fantasy. Čeká na vás přes osmdesát hodin hraní, takže než si projdete všechna důležitá místa, určitě si nic neplánujte po pěkných pár večerů. 270 questů, zákeřně nastražené pasti a skryté poklady. Nezapomeňte, každý příběh je unikátní a na hráče tedy čeká skutečně mnoho nevšedního objevování.

Hurá do koňského sedla, tento svět je totiž vážně široký. Je to klasická RPG, takže čísla – potažmo grafy – vás budou provázet po celou dobu hraní. 56 jednotek, které si lze cele přizpůsobit k obrazu svému. Vyberte si také z rozličných herních platforem, protože ať už máte Xbox Series, PlayStation 5 nebo PC, grafika bude skutečně parádní. Ale pozor, stačí jeden špatný krok a už nebude cesty zpět! Volba je tak pestrá a široká, že závěrečných scénářů se nabízí celkem pět a každý z nich bude odvislý od série vašich rozhodnutí. Můžete tak dohrát Disciples: Liberation i podruhé nebo potřetí, zkusit si, jaké by to bylo, kdyby. Čekají na vás bojiště plná nástrah, ani minutu se nebudete ve hře nudit. Proč také? Kdo jen trochu zná sérii Disciples, tak ví, co očekávat. A kdo ne, bude zřejmě mile překvapený.

Chci hrát hru Disciples Liberation

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.