Hra Fahrenheit 15th – odhalte pozadí velmi podivných vražd

Hra Fahrenheit 15th - odhalte pozadí velmi podivných vražd

Máte rádi divy, tajemno, záhady a čtete si před spaním příběhy, co se po nich usnout spíše bojíte než naopak? Potom bude hra jako je Fahrenheit 15th asi ideálním zpestřením pro různé dlouhé zimní večery. V New Yorku dochází k velmi podivným vraždám a na vás je, abyste odhalili jejich pozadí. Zdánlivě totiž jde o nečekaný amok lidí, kteří k zabíjení nemají důvod a vyšetřovatelům chybí to nejdůležitější, tedy samotný motiv vražd, aby se vůbec měli od čeho odrazit.

Video trailer gameplay: Hra Fahrenheit 15th

Kvarteto hratelných postav plných záhad

Nejde jen tak o ledajakou hru, tady se nejspíše budete vážně bát. Ocitnete se v kůži čtveřice postav, z nichž některé působí na první pohled velmi záhadně. Zahrajete si totiž nejen za vyšetřovatele, ale i za ty druhé. A co se tedy vlastně děje? Brzy tomu přijdete na kloub, hra brzy začne vydávat svá strašlivá tajemství. Fahrenheit 15th anniversary edition navazuje na původní hru z roku 2005 v podání Quantic Dreams. Každý váš krok ovlivní další děj, tak si všechno rozmyslete dobře. Některé věci nepůjde vzít zpátky jen tak!

Zcela náhodně, zcela nečekaně. A zdánlivě i bez důvodu. Vraždy ve Fahrenheit 15th mají jedno společné, ale jak je rozšifrovat? Akční adventura, která je k mání v anglickém rozhraní, vás vtáhne do děje víc, než byste možná na samém začátku čekali a doufali. Hra je pojatá tak trochu jako film, rozdělená obrazovka ze screenshotů vám budiž malou nápovědou, na co se připravit. Na vás totiž bude duševní vyrovnanost postav, v jejichž kůži se ocitnete a věřte, že nepůjde pokaždé o snadný úkol. Původní hra se jmenovala Indigo Prophecy, alespoň za Atlantikem a v Evropě se jmenovala Fahrenheit. Možná vám napoví zámořský název, co se vlastně bude řešit. Jistě, půjde o záhady, ale jakým směrem se vlastně vypravíme? Vinu za vraždy ponesou jisté paranormální jevy, to jediné napovíme.

Chci hrát hru Fahrenheit 15th

call-of-duty-black-ops-cold-war-pod-prispevkem

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.