Hra Fahrenheit 15th – odhalte pozadí velmi podivných vražd

Hra Fahrenheit 15th - odhalte pozadí velmi podivných vražd

Máte rádi divy, tajemno, záhady a čtete si před spaním příběhy, co se po nich usnout spíše bojíte než naopak? Potom bude hra jako je Fahrenheit 15th asi ideálním zpestřením pro různé dlouhé zimní večery. V New Yorku dochází k velmi podivným vraždám a na vás je, abyste odhalili jejich pozadí. Zdánlivě totiž jde o nečekaný amok lidí, kteří k zabíjení nemají důvod a vyšetřovatelům chybí to nejdůležitější, tedy samotný motiv vražd, aby se vůbec měli od čeho odrazit.

Video trailer gameplay: Hra Fahrenheit 15th

Kvarteto hratelných postav plných záhad

Nejde jen tak o ledajakou hru, tady se nejspíše budete vážně bát. Ocitnete se v kůži čtveřice postav, z nichž některé působí na první pohled velmi záhadně. Zahrajete si totiž nejen za vyšetřovatele, ale i za ty druhé. A co se tedy vlastně děje? Brzy tomu přijdete na kloub, hra brzy začne vydávat svá strašlivá tajemství. Fahrenheit 15th anniversary edition navazuje na původní hru z roku 2005 v podání Quantic Dreams. Každý váš krok ovlivní další děj, tak si všechno rozmyslete dobře. Některé věci nepůjde vzít zpátky jen tak!

Zcela náhodně, zcela nečekaně. A zdánlivě i bez důvodu. Vraždy ve Fahrenheit 15th mají jedno společné, ale jak je rozšifrovat? Akční adventura, která je k mání v anglickém rozhraní, vás vtáhne do děje víc, než byste možná na samém začátku čekali a doufali. Hra je pojatá tak trochu jako film, rozdělená obrazovka ze screenshotů vám budiž malou nápovědou, na co se připravit. Na vás totiž bude duševní vyrovnanost postav, v jejichž kůži se ocitnete a věřte, že nepůjde pokaždé o snadný úkol. Původní hra se jmenovala Indigo Prophecy, alespoň za Atlantikem a v Evropě se jmenovala Fahrenheit. Možná vám napoví zámořský název, co se vlastně bude řešit. Jistě, půjde o záhady, ale jakým směrem se vlastně vypravíme? Vinu za vraždy ponesou jisté paranormální jevy, to jediné napovíme.

Chci hrát hru Fahrenheit 15th

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.