Hra Ghostwire: Tokyo – bojujte proti paranormálním jevům a duchům

Hra Ghostwire Tokyo - bojujte proti paranormálním jevům a duchům

Hlavní město Japonska si prošlo doslova peklem a na vás bude, abyste se pokusili se stavem věcí konečně něco udělat. Akční adventura Ghostwire: Tokyo, na které pracovali vývojáři z Tango Gameworks dlouhé měsíce, by měla být konečně vydána v říjnu 2021. Prakticky všichni obyvatelé města jsou pryč a vy budete mít za soupeře paranormální jevy, mystéria a duchy. Cítíte se na takovou akci? Čelte dosud nepoznanému i na konzolích PlayStation 5, hra by rovněž měla přijít na svět v PC verzi.

Video trailer gameplay: Hra Ghostwire Tokyo

Karate se setká s kouzly

Jak prohlásil Shinichiro Hara, jeden z vývojářů, karate bude čelit magii, akční videohra z first person pohledu vám umožní nejen kopance a údery, ale také využití psychických triků v podání hlavního hrdiny. Návštěvníci z jiné dimenze ale neprodají svou kůži lacino, takže se moderní japonské velkoměsto může změnit v jednu velkou bojovou zónu. O hře samotné toho zatím tolik nevíme, ale pokud znáte třeba The Evil Within, dá se očekávat počin s atmosférou jako v tomto herním titulu.

Souboj s démony v podání Shinjiho Mikamiho, jenž je právě s titulem The Evil Within velmi úzce spojen, bude podle všeho zaměřen dosti podobným směrem. Ne všichni duchové budou zlí a špatní, někteří vám zřejmě budou i pomáhat, jak nakonec velí i tradice, co je stále živá i na japonských ostrovech.

Budete na cestě velké záhadě a odhalíte strašlivé tajemství, přesně o tomto scénáři má být hra Ghostwhire: Tokyo. Když objevíte pravdu, japonská metropole bude dál existovat. Pulzující město by si jistě zasloužilo vaši pomoc, podle všeho budete hlavním hrdinou v kapuce, ale víc toho zatím o hře nevíme – snad napoví letošní podzim, až se „konečně“ přihlásí ke slovu. Bude mít v sobě špetku hororu, ale jde spíše o klasickou adventuru, kde se popasujete s pár nevraživými démony.

Chci hrát hru Ghostwire: Tokyo

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.