Hra Ace Combat 7: Skies Unknown – proleťte se nadzvukovou rychlostí

Hra Ace Combat 7: Skies Unknown - proleťte se nadzvukovou rychlostí

Vzhůru do oblak, dobrodružství už totiž čeká! Další pokračování Ace Combat vyšlo na začátku roku 2019. S osmým dílem se počítá také, měl by vyjít nejpozději v roce 2025. Nyní se ale věnujme sedmičce, jejíž kampaň vám zabere v závislosti na zvolené obtížnosti asi sedm hodin. To ale jedině tehdy, když budete chtít prosvištět nadzvukovou rychlostí, jinak se můžete dvaceti misemi v kampani bavit klidně i padesát hodin. Nabízí se ještě trojice VR misí, v nichž se budete cítit, jako byste byli přímo v kokpitu.

Video trailer gameplay: Hra Ace Combat 7 – Skies Unknown

Vybírejte z osmadvaceti různých strojů

Samozřejmě, F-22A Raptor je považován právem za nejlepší letadlo ve hře, ale k dispozici budete mít dalších sedmadvacet variací, mimo jiné i proslulý Su-57. Na samém začátku na vás čeká F-16C, ale brzy se budete moci vydat dál. Hra je k dispozici nejen na Xbox One a PlayStationu 4, ale dočkají se i vášniví PC hráči.

Připravte si až 60 GB volného místa na disku, procesor Intel Core i3-7100 a 4 GB paměti, toto jsou minimální systémové požadavky. Je ale pravdou, že Unreal Engine 4 se vám jistě zalíbí, a zvláště vykreslení bitevní scény v oblacích doslova vezme dech. Mimochodem, počasí je opravdu proměnlivé a čekejte překotné změny, co vám možná zkříží původní plány. Prostě stejně, jako v životě! Mraky vám budou možná i trochu překážet a blesky vám na chvíli rozhodí ovládání.

Na Metacritic se série přiblížila osmdesáti bodům ze sta možných, za první týden se prodalo přes 200 kopií pro PS4. Nejmodernější stroje, dvacetiletá historie série Ace Combat, ale také několik zajímavých postav ve hře. Stíhač, kterému se říká Trigger, tichý a zádumčivý mladík, který se nebojí žádné vzdušné akce. Ale také Avril Meadová, letecká mechanička a princezna Rosa s doktorem Schroederem, ti všichni na vás čekají v nevšední zápletce, která může zabrat i desítky hodin. Libo použít rakety vzduch-vzduch nebo vzduch-země? Ve své základní výbavě budete mít oba, záleží jen, jak s nimi naložíte. Su-30, Gripen E nebo A-10C Thunderbolt II, se kterým z těchto miláčků vzlétnete nad mraky? Pokud si věříte, zkuste místo nováčkovské obtížnosti Experta – a vyřádíte se dosyta!

Chci hrát hru Ace Combat 7 - Skies Unknown

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.