Hra Back 4 Blood – prostřílejte se do bezpečí

Hra Back 4 Blood - prostřílejte se do bezpečí

Turtle Rock Studios určitě umí, přesvědčili jsme se velmi dobře už u titulu Left 4 Dead a tentokrát na nás čeká díl, který má název takříkajíc podobný. A je pravdou, že i zaměření tohoto dílu nebude příliš odlišné. Back 4 Blood bude FPS, kde se dočkáte boje lidí a vetřelců, jimž není radno stát v cestě beze zbraní. Ano, jistě, klasický survival horor, po kterém nebudete mít možnost usnout. Čtveřice hráčů v kooperativním módu a až osmička v PvP, to slibuje hodiny napínavé zábavy, že?

Video trailer gameplay: Hra Back 4 Blood

Unreal Engine 4 je už připraven

Phil Robb, Chris Asthon a Unreal Engine 4, to jsou základní údaje týkající se hry Back 4 Blood, která by měla vyjít v létě 2021 na všech platformách, které v herním světě něco znamenají. First person střílečka byla ohlášena v březnu 2019 a půjde v ní, jak jinak než o likvidaci tlup zombie, které chtějí vaši krev – musíte se, proto prostřílet do bezpečí stůj co stůj, jinak bude symbolický game over. Civilizace, jak ji známe dnes, je v troskách, proto si rozhodně nemyslete, že snad půjde všechno jako po másle. Přesně naopak, budete mít neustále oči navrch hlavy.

Back 4 Blood vám nabídne osm různých postav – Čističů – které si můžete plně přizpůsobit k obrazu svému. Bossové mají podle oficiálních zpráv až dvacet stop, počítejte s námi, je to prakticky šest metrů, že? Než eliminujete takového nepřítele, přeci jen to určitou chvilku potrvá. Přiberte do party až tři přátele z online či reálného světa. Nebo klidně začněte single player a „čistěte“ prostor kolem sebe na vlastní pěst, přesně podle hesla – co si člověk neudělá sám, to ani nemá! S Warner Bros.

Interactive Entertainment v roli vydavatele se opět máme na co těšit, tentokrát si vezmeme na paškál zombie apokalypsu, se kterou si nemůžete být nikdy jistí, že jste v bezpečí.

Chci hrát hru Back 4 Blood

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.