Hra DC League of Super-Pets: The Adventures of Krypto and Ace – staňte se parťákem pejsků

Hra DC League of Super-Pets: The Adventures of Krypto and Ace - staňte se parťákem pejsků

Klasická hra pro malé děti, kde se stanete parťákem psů se super schopnostmi. Hrát si na hrdiny na čtyřech končetinách? Proč ne, je tady přece DC League of Super-Pets: The Adventures of Krypto and Ace! Akční adventura, ve které budete hlídat pořádek a právo, stát na straně slabších a vůbec mít pod dohledem vaše rodné město. Dvojice psů, která je vždycky tam, kde ji očekávají! Bandai Namco Entertainment připravili příběh na tlapkách, který je určen hlavně pro dětské publikum starší sedmi let. Zahrajete si je na PlayStation 4!

Video trailer gameplay: Hra DC League of Super-Pets: The Adventures of Krypto and Ace

Ace a Krypto znovu v akci

Dva pejskové, kteří si vědí rady v každé situaci aneb Ace a Krypto, to je pár, co je skutečně a naprosto k nezaplacení. Roboti jsou protivníci a je jenom na vás, jak si s nimi poradíte. Někdy přijde do cesty i boss, nepřítel, nad kterým musíte delší dobu uvažovat. Město, které se jmenuje Metropolis, totiž potřebuje pomoci a létající psi s šátkem kolem krku jsou ideální varianta. Je to vlastně jako Batman a Superman, akorát snad jen s tím rozdílem, že nemají dvě nohy, nýbrž čtyři packy. Podobností se světem klasických superhrdinů zde však nalezneme více!

Opět půjde o souboj s jistým Lexem Luthorem! Super-pes jménem Ace, prasátko PB a želva Merton s veverkou Chipem, co umí metat blesky a dabuje ji oblíbený mexický herec Diego Luna budou muset sebrat všechny síly a zkusit vysvobodit své přátele ze zajetí. Z dalších populárních tváří je tu Natasha Lyonne, John Krasinski, který je majitelem Krypta a jmenuje se také občanským jménem Clark Kent. Lexe Luthora, generálního ředitele LexCorp, tentokrát představuje Marc Maron. Hudbu k filmu, ale i ke hře samotné, potom složil Steve Jablonsky. Film s dvanáctimilionovým rozpočtem se dostal z animovaného stříbrného plátna i mezi hráče PlayStation.

Chci hrát hru DC League of Super-Pets: The Adventures of Krypto and Ace

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.