Hra DC Super Hero Girls: Teen Power – zkuste si život animovaných superhrdinek

Hra DC Super Hero Girls Teen Power - zkuste si život animovaných superhrdinek

Zkuste si život animovaných superhrdinek a zapojte se do vynikající akce, při které budou doslova a do písmene pixely lítat! Stát se Wonder Woman nebo Bumblebee a bojovat s nepřáteli, jejichž úmysly jsou jasně dané. Dobro a zlo má ve hře DC Super Hero Girls: Teen Power přesné kontury a zaručeně se nelze splést. Kdyby jen byl reálný život tak jednoduchý, že? Metropolis čeká na někoho, kdo je zachrání od zlomyslných protivníků a můžete to být právě vy, kdo se odhodlá jít do zuřivé akce. Doporučený věk hráčů a hráček je sedm let a více, neboť jde o akční titul, ale rozhodně ne krvavou střílečku.

Video trailer gameplay: Hra DC Super Hero Girls: Teen Power

Šestice náctiletých děvčat se představuje

Jak říká sám podtitul, tohle je o síle náctiletých, takže není divu, že superhrdinky jsou právě v tomto věku. Bude jich šest, Batgirl, Wonderwoman, Supergirl či Green Lantern jsou nakonec zcela typickými představitelkami žánru. DC Universum je nepřítelem, s nímž se musí počítat a jehož způsoby nejsou právě dobrácké. Velkou výhodou je, že každá z postav, které si můžete vybírat, smí využít rozdílné superschopnosti – a dohromady to pak dává výbornou mozaiku, co je protivníky jen velmi těžko k překonání.

Přitom žijete nejen život hrdinky se skvělými schopnostmi, ale jste současně celkem obyčejnou náctiletou holkou. Jak tohle skloubit? I podobná výzva je úkolem ve hře, kde není nouze o spoustu barevných odstínů! Boj se zločinem je těžký, zvláště pokud mu vládnou esa mezi záporáky, konkrétně Catwoman, Star Sapphire nebo Harley Quinn. Báječná zábava DC Super Hero Girls: Teen Power je k dispozici na herní konzoli Nintendo. Prohlédněte si města ze seriálu, který před pár lety opravdu frčel! Pokud jde o jazyk, dočkáte se německé, anglické nebo italské verze, česká z pochopitelných důvodů chybí. Hra vyšla v červnu 2021.

Chci hrát hru DC Super Hero Girls: Teen Power

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.