Hra Deep Sky Derelicts – vydejte se do alternativní reality vzdáleného vesmíru

Hra Deep Sky Derelicts - vydejte se do alternativní reality vzdáleného vesmíru

Dystopie, říká vám to vlastně něco? Samozřejmě, to je obraz budoucnosti, který nedává lidstvu jako takovému žádnou naději, a naopak je chmurný až nevlídný, jako třeba klasické podzimní počasí. Deep Sky Derelicts je počítačovou hrou právě z takové alternativní reality, kdy se lidé vydali do vesmíru. Finští vývojáři ze Snowhound Games se vydali směrem science-fiction, čeká na vás spoustu zajímavých lodí, na které se vydávají různí dobrodruzi. Kdo má rád komiksy, bude si v tomto zpracování libovat. Je to trochu jako v československých šedesátkách, kde se Jiří Sovák seznamoval s Jessie.

Video trailer gameplay: Hra Deep Sky Derelicts

Vybíráte z několika zajímavých postav

Na startu je trojice, kterou můžete postupně rozvíjet. Koho z nich si vyberete? Zadejte jméno a rázem může Deep Sky Derelicts konečně začít! Jak budete procházet hrou, je vlastně jen na vás, existuje řada různých cest. Vyberete si jednotlivce, kteří jsou vhodnější pro určité povolání. Někdo velí a jiný léčí, další se věnuje spíš technice a samozřejmě se musí dostat i na bitkaře, kteří nejdou pro nějaký ten úder daleko a umí střílet na jedničku s hvězdičkou. Někteří padnou a budou nahrazeni, jiní zase vydrží mnohem déle. Takový už je osud válečných let, ale lze se vydat i metodou save-load, kde projdete nakonec beze ztráty kytičky.

Skupina otrlých žoldáků, co jsou připraveni na všechno? I tak by se dala vaše partička pojmenovat, v Deep Sky Derelicts jde o příběh, ale i boje v aréně, takže si své parťáky hlavně dobře namíchejte, ať nikdo důležitý nechybí! Mezi vyhnance jste se nedostali dobrovolně, ale když si najdete cestu na výsluní, můžete se stát hvězdou. Okrádejte mrtvé, doplňujte vybavení z opuštěných lodí, kde už nikomu chybět nebude. Nebo si zajděte do obchodu, když zrovna něco nenajdete, i to je přece řešení! Další a další level, návštěva zdravotníka, bar, na němž čekají noví žoldnéři dychtiví nových misí. Seznamte se, tohle je svět budoucnosti – tedy ne takové, do které bychom se jednou chtěli dostat. Trochu jak ze Šíleného Maxe, jen ve vesmírných konturách, že? Lehce děsivé to jistě je!

Zahrajte si lehce akční karty

Vytáhněte si z balíčku kartu a souboj může začít. Bude opravdu do posledního muže nebo neutrpí vaše posádka žádné ztráty? To je dopředu nejisté, a právě proto je hra jako Deep Sky Derelicts tolik zábavnou. Příběh je bohužel spíš slabší, nejde o tahovou hru první kategorie, i když komiksy jako takové letí pořád. Chytlavost je na vyšší úrovni, a to i díky tomu, že může jít o skutečnou masovku. Proč? 4 GB RAM, Intel HD Graphics 4400 nebo Intel Core i3 jako pomyslné minimum, to je prostě skoro pohádka. Není co dodat, tuhle věc si zahraje snad každý člověk s notebookem na klíně!

Chci hrát hru Deep Sky Derelicts

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.