Hra Far Cry 4 – super akční hra od Ubisoftu

Hra Far Cry 4 - super akční hra od Ubisoftu

Akční hra, kterou světu připravili legendární Ubisoft. S námi je tu už přes šest let, zahrajeme si ji nejen na třetí a čtvrté generaci PlayStationu, Xbox One, ale také klasickém PC – herní titul, co je vážně návykový. Čeká na vás sníh, hory, přestřelka mezi skalami, ale i šedesátka zbraní. Ovšem pozor, najednou můžete mít jen jednu pistoli v ruce a tři další poblíž, klidně i rezervní kolt. Granát nebo mina? Jasně, i ty jsou ve Far Cry 4 samozřejmě k mání.

Video trailer gameplay: Hra Far Cry 4

Série, která je s námi už celou generaci

Far Cry ve své první verzi přišlo v roce 2004, o čtyři léta později pak přišla druhá, další čtyři sezony pak stačily k vývoji a vydání třetího dílu. Čtyřka pak přišla ke slovu v roce 2014. Hra bude probíhat v Kyratu, což je místo, kam má hlavní hrdina symbolicky uložit matčin popel. Ocitnete se v kůži muže jménem Ajay Ghale. A zavítáte doprostřed tvrdé občanské války mezi povstalci a diktátorem Pagan Minem.

Zahrajete si v češtině – podporováno je celkem osmnáct různých jazyků a dostanete k dobru také zajímavou směsici DLC. Spoustu násilí a nebezpečí, které číhá doslova na každém rohu. Hák vám pomůže vylézt na kopec, ale také zachytit se gyrokoptéry. Itemy v bednách jsou stále k mání, takže je stačí pouze sebrat.

Objevte Zvonici a dostanete hezkou zbraň

Sedmnáct různých míst, která čekají na objevení – každé z nich vám přinese povědomí o dalším cípu mapy, ale také předmět do výbavy zdarma. Láká vás podívat se do magického Shangri-La? A někam do hor, tedy pokud vás tam zavede příběh Far Cry 4, protože Himaláje mají mnoho podob. Na 50 kilometrů čtverečních herního prostoru, pět různých herních konců, mise, se kterými se dočkáte osvobození Kyratu nebo něčeho úplně jiného? Řada nových zbraní, vozidel, ale také doporučený věk od osmnácti let. A co systémové požadavky? Nejsou tak vysoké, doporučené jsou Intel Core i5-2400S, GeForce GTX 680 a 8 GB RAM, přičemž z pevného disku si hra zabere pro sebe asi třicet gigabitů prostoru. Dáte čtvrtému dílu Far Cry šanci a zavzpomínáte na legendami opředenou trojku?

Chci hrát hru Far Cry 4

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.