Hra Far Cry 5 – zavítejte do Ameriky

Hra Far Cry 5 - zavítejte do Ameriky

Tentokrát zavítáte do Ameriky, kde pro nás připravili Ubisoft velmi zajímavý příběh. Setkáte se totiž s knězem, který není žádným svatouškem, ale zcela regulérním grázlem, se kterým není radno přijít do křížku. Jako hlavní hrdina Far Cry 5 ale právě tohle budete muset, i když všechno půjde hodně postupně.

First person akce v podání Dana Haye nebo Patrika Metheho přinese poprvé jednu zajímavou novinku. Vyladíte si svou postavu k naprosté spokojenosti, včetně všech detailů kolem jejího vzhledu. Tak co, berete?

Video trailer gameplay: Hra Far Cry 5

Hra tentokrát nabídne tři různá rozuzlení

Ačkoliv jsme si ve čtvrtém dílu mohli vybrat z pětice závěrů, tentokrát budou „jen“ tři. V Montaně v Hope County na vás čeká jistý Joseph Seed. Duchovní, který ještě s pár dalšími příbuznými doslova tyranizuje celý kraj. A na vás je, abyste tomu učinili přítrž, protože tohle vůbec není v souladu s normálním stavem věcí. Ale pozor, boj se sektáři bude hodně napínavý a plný zvratů! K mání je také výborně vyladěný soundtrack, který má na svědomí tentokrát jistý Dan Romer.

Zapomeňte na nepřátele z třetího nebo čtvrtého dílu, protože Far Cry 5 bude zase o něčem jiném a posune hranice možného ještě o pár mil dále. Drogy nebo evoluční teorie o tom, že přežít má jen ten nejlepší a zbytek je odpad určený k likvidaci? Přesně tohle vás čeká při kontaktu s nechutnou sektou, které máte čelit v pátém díle Far Cry. Musíte to dělat hodně postupně, zničit něco, co sektě patří, osvobodit unesené lidi, jimž doslova a do písmene zachráníte život.

Tajná skrýš a trochu materiálu navíc. Pěkná zbraň, ale také elegantní sporťák. Snad jen škoda, že umělá inteligence není žádný světlý vrchol a nepřátelé si vás občas nevšimnou, protože to vypadá, jako by na pár vteřin doslova oslepli. Nicméně nevadí, sekta, jakou je právě „Rajská brána“ bude těžkým soupeřem tak či onak…

Chci hrát hru Far Cry 5

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.