Hra Five Nights at Freddy’s: Security Breach – užijte si hororový zážitek z Mega Pizzaplexu

Hra Five Nights at Freddy's Security Breach - užijte si hororový zážitek z Mega Pizzaplexu

Malý hošík se stane nedobrovolným obyvatelem Mega Pizzaplex a musí najít pravdu, která se zde skrývá. To vše nejlépe dřív, než se rozbřeskne a během prvních ranních červánků musí být stále naživu. Horor, jak má být, že? Na první pohled je to jen obyčejná pizzerie, ve které musí mladičký Gregory snést pár nástrah. Až pak potká Vanny, vražedkyni v králičím kostýmu nebo roboty, co zbystří okamžitě každý jeho pohyb. Unreal Engine 4 znamená dechberoucí zábavu. Styl glam rocku z doby osmdesátek je pro všechny retro příznivce jasná volba!

Video trailer gameplay: Hra Five Nights at Freddy’s: Security Breach

Kuře, vlk a krokodýl aneb nepřátelé

Jak roztomilí mohou být na první pohled, tak vražední budou, když je podceníte. Přesně tak, ve hře Five Nights at Freddy’s: Security Breach vás čeká překvapení na druhou. Nikde není ani trochu bezpečno, jedině snad ve Freddyho hrudi. Freddy Fazbear je jediným, komu můžete věřit. To je pro malého chlapce dost nepříjemné probuzení do kruté reality, že? Musíte se přizpůsobit nebo je hře konec. Česky si bohužel Freddy´s nezahrajete, ale díky podpoře osmi jazyků, kterým kraluje angličtina, se nudit nebudete. Hračky tady jsou vážně jen na první pohled, na ten druhý budou všude kol a kolem pouze zuřící bestie dychtící po krvi. Glamrock chica, Roxanne Wolf nebo Montgomery Gator, to jsou ti nejhorší, kteří se mohou objevit za každým rohem! Dejte si na ně tedy dobrý pozor a polovina úspěchu je za vámi!

Miliony fanoušků na celém světě tuto tématiku milují. Animatronikové a pokud o únik, který je nebezpečný a může každou vteřinou skončit nezdarem. Ideální adrenalin na volné večery, kdy se všichni nudí! Nebuďte na jedné pozici příliš dlouho, protože nejste na lovu, nýbrž jste loven, bez ohledu na to, že jste malý školáček.

Stačí jediné, dostat se ke kamerám

Když se probojujete k bezpečnostním kamerám, budete mít výhodu, která možná bude v boji docela rozhodujícím prvkem. Vidět, a přitom nebýt viděn, to je přece hodně praktické téma v mnoha různých životních situacích. Golfová minihra, hádanka, která potrápí mozkové závity a souboje s bossem, to je něco, co Five Nights at Freddy’s: Security Breach patřičně oživí a dodá trochu toho pomyslného koření. Vybrat si můžete i z toho, jaké finále vlastně bude hra mít. Někdy jsou k mání tři závěry, ale tentokrát dostanete dvojnásobnou porci. Variant je tedy celkem šest a klidně můžete začít hru zase znovu, abyste poznali další alternativní happy-endy.

Snad jen škoda, že balík dat na disku bude asi 80 GB, takže si hra pro své potřeby ukrojí možná až moc místa. I když jsou prostory Mega Pizzaplexu mimořádně bohaté a budou vás bavit, hru je možné dohrát i v řádu několika málo hodin, což je trochu škoda. Pro fanoušky žánru je to ale jen další z mnoha titulů, co stojí za to vyzkoušet!

Chci hrát hru Five Nights at Freddy's: Security Breach

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.