Hra Immortals Fenyx Rising – vstupte do světa olympských bohů

Hra Immortals Fenyx Rising - vstupte do světa olympských bohů

Akční adventura odehrávající se ve světě plného olympských bohů? Ano, právě Immortal Fenyx Rising s velmi dobrým hodnocením je podobnou hrou, na které se Ubisoft hrdě podepsal. Snad je jen škoda, že se opět objevuje pořádná porce mikrotransakcí a příběh není tak pestrý, jak by mohl být. Čeká na vás Fenyx, který nebo která bude mít meč, luk, křídla a sekerku, což je takový základ pro klasické souboje ve stylu starověku. Budete ale moci i plachtit vzduchem, takže jde v malém i o simulátor létání.

Video trailer gameplay: Hra Immortals Fenyx Rising

Od autorů klasiky v podobě asasínů

Znáte Assassin´s Creed Odyssey? Zajisté, to je známá věc. Přesně tuto herní položku má na svém kontě studio Ubisoft Quebec a s antikou se setkáme i tentokrát, i když v trochu jiné roli. Snaha o humor nebo rozesmátí na celé kolo? Záleží na vkusu, ale vtípky jsou tu někdy i docela jednoduché. A pozor, nebudete jen létat, bavíme se o antické mytologii a ta se neobejde bez obrů (jednoho máte zachránit ze spárů božstev) a také podsvětí, kam si uděláte malý výlet – a snad se potom také vrátíte v pořádku zpět. Ale proč byste neměli, hádanky určitě vyřešíte na výbornou a budete ještě za skutečné hrdiny?

Luk samotného Odyssea a křídla, která patřila bájnému Daidalovi? Tohle na vás čeká v Immortals Fenyx Rising, kromě jiného to bude i meč hrdiny Achilla, se kterým možná rozetnete i nejednu hádanku, co na vás čeká během putování klasickými antickými reáliemi s prvky roztomile animovanými. Čeká na vás Mínotaurus i Medúza, souboj tělo na tělo – nebo na ostří meče, ty na sebe nenechají dlouho čekat a nepůjde vždy jen o zbraně, trošku si také zakouzlíte. Sedmička různých regionů, které nejsou jméno podle některého z bohů antického světa a rovněž fantasy prvky na každém kroku, kdy je i roztomilosti učiněno zadost.

Rozkvetlá tráva nebo i bitevní pole, ale pozor, zářivé barvy budou všude a někdy vám taková stylizace přijde až přehnaná. Jako bonus na vás ale čekají třeba české titulky, takže by byla škoda tento herní žánr alespoň trochu neprověřit, že?

Chci hrát hru Immortals Fenyx Rising

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.