Hra Insurgency: Sandstorm – připravte se na ty nejmocnější boje

Hra Insurgency Sandstorm - připravte se na ty nejmocnější boje

Další first person střílečka v řadě? New World Interactive připravili hru, se kterou si užijete nejen kooperaci v týmu, ale především pak nevídanou akci. Chystejte se na ty vůbec nejmodernější boje, tentokrát nepůjde o žádný výlet do historie, kde byste mohli čekat ještě střelný prach a ládování ručnic. Vyberete si M16 nebo Famas F1? A co střelba z jiných zbraní, jen tak, abyste si vyzkoušeli, jestli se vám budou dobře držet? Připravte se na poněkud stísněnější prostory, neboť herní titul Insurgency: Sandstorm nenabídne zrovna otevřený terén. A možná si vzpomenete i na legendu jako je CS, protože i AK-47 je k mání.

Video trailer gameplay: Hra Insurgency: Sandstorm

Špičkový zvuk a potěšení z dobrých výsledků

Zážitek, jako byste byli přímo u toho – HDR zvuk vás posadí do herní židle jako snad ještě nikdy předtím. Budete pobíhat se samopalem na Středním východě a učit nepřátele nedýchat, s municí si raději přišetřete a počítejte s tím, že každý krok může být vidět – umění ostražitosti a rychlé reakce je u stříleček nutností. Atmosféra, ze které se vám dokonale zatají dech, i když jde o konflikt (naštěstí, zatím) jen smyšlený. Hra je pokračováním titulu Insurgency, vydaného v roce 2014. Střetnou se zde vojska NATO, konkrétně pak speciální oddíly, ale například také Iráčané, Syřané a Kurdové, stejně jako záhadní „Insurgents“, kteří nápadně připomínají třeba členy hnutí jako je Taliban. To už necháme ale spíše na vaší fantazii.

Hry jsme se už dočkali pro PC verzi, ale majitelé konzolí si budou muset ještě počkat do roku 2021, zřejmě pak do první poloviny, jak alespoň tvrdí Focus Home Interactive jako vydavatel. M4 Carbine nebo MP7, co si vyberete? Mimochodem, i postavu si přizpůsobíte podle svého, a to včetně oblečení nebo doplňků. Nechybí ani vozidla, dělostřelectvo a další, takže se nemusíte spoléhat jen na hlavně, ale pálit i z obrněného jedoucího – přesně tak, kamaráda! Engine Unreal 4 vám nabídne zážitek, jako byste byli přímo v centru dění. FPS hra Insurgency byla špičkou, prodávala se totiž v milionech a Sandstorm, tedy pouští bouře, má připomenout události 90. let minulého století v novém kabátku. Někdy můžete přivolat i leteckou podporu nebo agresivně vyrazit dveře. Zkrátka a dobře, co jen libo!

Chci hrát hru Insurgency: Sandstorm

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.