Hra Iron Harvest Day one edition – přepište historii podle svých představ

Hra Iron Harvest Day one edition - přepište historii podle svých představ

Chtěli byste si zkusit napsat historii znovu a jinak? Tentokrát máte příležitost v rámci nevšední PC hry, tak to zkuste znovu a lépe, vždyť světové události počínaje rokem 1920 nejsou zrovna procházka rozkvetlým višňovým sadem od Pavla Čechova, že? Záhy poté, co skončil první největší konflikt v dějinách lidstva, vás čeká kampaň a propracovaný multiplayer. Iron Harvest je symbolem doby, která byla plná idejí a iluzí, ale také předznamenala nejhroznější události, co kdy lidstvo mohlo zakusit.

Video trailer gameplay: Hra Iron Harvest Day one edition

Těšíte se také na české titulky?

Iron Harvest Day one edition nebude jen a pouze v anglickém jazyce, ale nabídne i české titulky, což jistě řada tuzemských hráčů dosti ocení. Budete ovládat dieselpunkové mechy, které si původně kladly za cíl dopomáhat k lepším sklizním, ale vojenské využití se pochopitelně přímo nabízelo. Budete mít po ruce i ony prachobyčejné vojáčky, ale proč nezkusit robotiku v její rané fázi a nedobýt nepřátelské pozice tímto způsobem přeci jen o něco dřív, že?

Přes dvacítku misí a tři poutavé kampaně, kde nebude nouze o zajímavé zvraty. Devítka hrdinů, co se vám představí a doprovodí do boje kohokoliv, kdo má z války obavu – s těmito legendami půjde děj událostí mnohem lépe než kdy dříve. Evropa je jedno velké bojiště a platí to také o multiplayeru, do nějž můžete pozvat i své přátele. Kooperativní mód je už připraven a když budete sehraní, začne vám Porýní i Transylvánie říkat pane už po propařeném víkendu, tentokrát bez alkoholu, zato s klávesou a myší na vašem PC stole.

Trojice světů, co se vzájemně prolínají

Iron Harvest Day one edition nabídne výběr ze tří frakcí, jednotek je přitom k mání hned několik desítek, takže o kombinace a zkoušení různých taktik nebude jistě nouze. Ovládat můžete naprosto vše, konfiguracím a fantazii se meze prakticky nekladou. Je jasné, že rok 2021 bude ve znamení řady her, ale železná sklizeň jim může dominovat. Zkuste se prostřílet horou železa nebo postavit víc mechů, než soupeř, protože to je vůbec ta nejjednodušší cesta k vítězství. Krásně vykreslená grafika vám k tomu potom ideálně dopomáhej!

Chci hrát hru Iron Harvest Day one edition

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.