Hra Kena: Bridge of Spirits – vydejte se na průzkum světa

Hra Kena Bridge of Spirits - vydejte se na průzkum světa

Akce ve spojení s historií, takových her je přeci spoustu. Kena: Bridge of Spirits jde ale jinou cestou a během roku 2021 jí budeme moci procházet také. Akční adventura ve spojení s rychlým bojem v podání Ember Lab, doprovázená hudbou Jasona Gallatyho. Vyjde v březnu, bude k mání pro čtvrtou a pátou generaci PlayStationu a PC hraní. Third person pohled, Kena, mladá duchovní průvodkyně s řadou zajímavých schopností, která se nebojí použít své dovednosti i v ostrém boji. A kde se inspiroval svět hry nejvíce?

Video trailer gameplay: Hra Kena: Bridge of Spirits

Japonsko a Bali poznáte na první pohled

Ember Lab založili v roce 2009 bratři Mike a Josh Grierovi, právě Kena: Bridge of Spirits má být jejich průlomovým titulem. Dříve spolupracovali s MLB, Hisense nebo dokonce i The Coca-Cola Company. Kena bude po cestě kompletovat tým Rotů, malých lesních tvorů, díky nimž si může zlepšovat vlastní dovednosti. Není to žádné obyčejné malé dítě, ale nadaný člověk, jenž má před sebou obrovský potenciál. Cestuje do zapadlé vísky, daleko od domova, má jizvu přes celou ruku, která symbolizuje prožité trauma v rodině. Jaké? To se dozvíte během hraní, dalšími postavami jsou pak náctiletý Taro, ale také dvě malé děti – Beni a Saiya.

Minimální systémové požadavky? Intel i3-3220, 8 GB RAM a 25 GB místa na disku, grafická karta GeForce GTX 650. Ale pozor, doporučené jsou trochu výše, kromě šestnácti gigabitů paměti je to třeba GTX 1070. Roztomilá grafika zkrátka něco stojí, ale nejde o žádná krvavá čísla, jak potvrdí jistě každý dnešní vášnivý hráč. Objevujte krásně zelený svět, jenž se inspiroval hlavně na japonských ostrovech nebo v Indonésii. Čeká vás opravdu dlouhé dobrodružství, ve kterém vás budou provázet Rotové, u kterých platí, že čím více, tím vlastně lépe. Nemusíte nikam spěchat, protože tento orientální svět, jenž pomohlo nakreslit vietnamské studio Sparx, si přeci jen zaslouží, abyste jej objevovali pomalu a všímali si detailů, které vás provedou napříč celou hrou.

Chci hrát hru Kena: Bridge of Spirits

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.