Hra Left to Survive – vyzkoušejte si postapokalyptickou střílečku

Hra Left to Survive - vyzkoušejte si postapokalyptickou střílečku

Pro fanoušky postapokalyptických her skutečně velká chuťovka, která spatřila světlo světa v roce 2018 a kombinuje v sobě první klasické střílečky, ale také propracované strategie. Jednoduše řečeno, tím, že se prostřílíte z bodu A do bodu B, zdaleka nic nekončí, spíše teprve začíná. Poměrně dlouhá kampaň v podání My.com mluví jasnou řečí. Je tu zombie apokalypsa, světu vládne skupina, kterou bychom dnes mít nad sebou rozhodně nechtěli a existuje jen malá hrstka odvážlivců, jimž není cizí chopit se zbraní a vzít spravedlnost do vlastních rukou. Mimochodem, hrát se dá i v mobilu, na druhou stranu, mínusem je pro některé hráče určitě chybějící česká lokalizace.

Více informací o online hře Left to Survive vám řekne tato rychlá wiki recenze (návod).

Chci hrát hru Left to Survive zdarma
Video trailer gameplay: Hra Left to Survive

Pro započetí hry je nutná bezplatná (zdarma) registrace na oficiálním webu Left to Survive.

Mačeta, granát nebo rovnou brokovnice

Arzenál zbraní je pestrý, v Left to Survive se dočkáte klasické pušky, granátů, brokovnice a mačety nebo dalších chladných zbraní. Third person střílečka je další z mnoha her, které se chystají na záchranu světa – a hrdinou je opět hráč a jeho pečlivě vybraný tým. Head shot je odměna navíc a pozor, kdo včas nevymění zásobník, může se ocitnout ve vážných problémech.
Důležité je vystavět si základnu a myslet na všechny aspekty života ve světě, kde se musíte spolehnout jenom na své schopnosti a doufat v lepší zítřky. Vyzkoušet si můžete i sólovou hru nebo zápasy 2v2, kde si prověříte spoustu dovedností a zejména pak postřeh a jistotu na spoušti. Kromě zombie totiž budou vaším nepřítelem další dobře organizované skupinky přeživších. Nejste v tom sami aneb proti vám jsou živí i nemrtví. Samozřejmě tu nebudou jen nepřátelské frakce, uzavírat lze i spojenectví. Dokonce i takové, kterému můžete po čase trochu věřit!

Akce a strategie jako hlavní jídlo

Atraktivní příběh na straně jedné, ale zombie tématika, které se možná někdo až přejedl, na té druhé. Akční a strategické prvky v jednom balíčku a systémové požadavky, které rozhodně nejsou nijak vysoké. Mezi ty minimální se řadí procesor Core i3-530, 4 GB RAM paměti a 8 GB volného místa na disku, což je zajímavé i pro fanoušky strojů, které se nedají přímo označit jako herní. Užít zombie apokalypsu jako z pravého hororu si tak můžete i na starších mašinách.

Jedenáct podporovaných jazyků a čeština mezi nimi bohužel chybí, nedá se nic dělat, naše řeč není tak významná, aby se vývojář snažil o další lokalizaci. Ubraňte se nepřátelským úderům, které jsou někdy hodně sofistikované a pořádejte multiplayerové turnaje, v nichž se můžete stát už brzy hlavní hvězdou večera. Je to klasické Free-to-play záležitost pro odreagování se během dlouhých zimních večerů. A ještě mnohem víc, protože grafika je už na první pohled velmi hezká a na hru, za kterou se ve finále neplatí, určitě výborná.

Chci hrát hru Left to Survive zdarma
Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.