Hra Lego Batman 3: Beyond Gotham – podívejte se s Batmanem nejen do kosmu

Hra Lego Batman 3: Beyond Gotham - podívejte se s Batmanem nejen do kosmu

Na svět přišla tato hra v roce 2014 a nabídne potěšení všem fanouškům žánru Lego, kterých mezi námi rozhodně není málo! Traveller´s Tales ve spolupráci s Warner Bros. Interactive Entertainment připravili nejprodávanější videohru Lego Batman, kde si můžete zahrát za více než 150 různých postav a pravda, těch nehratelných je ještě více, takže jde o hodně pestrobarevný svět. Vesmírná bitva, a ještě mnohem víc. Batman a jeho přátelé, ale také mocichtivý Brainiac. Ten dokonce chce naši rodnou planetu zmenšit a dát si ji do sbírky. A ruku na srdce, podobné jednání je nepřípustné!

Video trailer gameplay: Hra Lego Batman 3: Beyond Gotham

Objeví se řada dobrých známých

Robin, Batman, Killer Croc, Joker, Cheetah, ale i Solomon Grundy. Račte se seznámit, pokud ještě někoho z nich neznáte – ale jestli tomu tak je, možná ani nejste příznivci světa Batmana. Notně zlý Atrocitus nebo Sinestro, pro ty to platí taktéž. Jon Burton a David A. Goodman tentokrát připravili zápletku, která vás zavede nejen do Batcave, ale i na jiná místa. Budete bojovat v arénách a závodit, abyste měli přístupové kódy k počítačovým terminálům dřív, než soupeř a též skládat puzzle – jak prosté, milý Watsone? Paříž, Londýn a Pisa, stejně jako Gotham a řada dalších míst. Nebojte, o výlety zajisté nouze nebude.

Lego Batman 3: Beyond Gotham je k dispozici nejen ve verzích pro konzole a PC, ale také Android a iOS, zahrajete si tedy i na mobilech. Poprvé se s Batmanem také podíváte do kosmu, což je určitě zajímavé lákadlo. Bohužel, hra byla kritizována pro poněkud nepropracovanou AI, tedy jinak řečeno, proti sobě nemusíte mít vždycky právě přeborníka. Ideální pro děti, ale i hravé dospělé, protože tady se fantazii žádné mantinely nekladou. Pokud ale nevíte, co koupit svým ratolestem k narozeninám, možná je Lego s Batmanem víceméně jasná volba, že?

Chci hrát hru Lego Batman 3: Beyond Gotham

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.