Hra Lego Marvel Super Heroes 2 – co takhle stát se Avengers?

Hra Lego Marvel Super Heroes 2 - co takhle stát se Avengers?

Příznivci Lega mají další příležitost užít si se svými favority. Akční adventura v pohledu třetí osoby totiž přinese hraní nejen za Avengers, ale i další superhrdiny. Co všechno na vás čeká a jaké jsou ohlasy podobné hry, která rozhodně nebude stranou zájmu? TT Games alias Travellers´s Tales ve spolupráci s Warner Bros. Interactive vydali v listopadu 2017 novinku, která nese všeříkající název Lego Marvel: Super Heroes 2. Totiž, od poloviny devadesátek vyšly už desítky her s tématikou Lego a zdá se, že ještě rozhodně nekončíme.

Video trailer gameplay: Hra Lego Marvel Super Heroes 2

Kapitán Amerika nebo také Strážci Galaxie

Desítky zajímavých postav, celkem se dostanete přes dvě stovky, tedy pokud budete mít čas vyzkoušet si všechny. Lego Marvel: Super Heroes 2 vám přinese takřka nekonečnou nabídku postav, a to nejen proslulého Kapitána Ameriku, ale také Iron Mana, Nicka Furyho, Hulka, Spider Mana anebo Star-Lorda. Nechybí ani Jimmy Woo, Moon Girl, Viv Vision a Nadia Pym, každý si jistě najde svou oblíbenou postavu. O příběh se potom postaralo duo Kurt Busiek a Stephen Sharples.

Zábava na pár delších večerů? Zajisté, Lego Marvel: Super Heroes 2 nabízí zajímavou hratelnost. A nemá nijak vysoké požadavky, doporučeným procesorem je například Intel Core i5-4430 a 18 GB krajíc místa na pevném disku by měl také stačit. Graficky hezčí než jednička a samozřejmě primárně pro dětské hráče, ale i možná porce zábavy pro hravé dospělé. Hodnocení od Metacritic dosáhlo 76 ze 100 na konzoli Xbox One a PS4 získal jen o tři body méně. Nominace na Game Critics Awards za rok 2017 v kategorii Rodinná hra hovoří za mnohé.

Nové postavy na vás čekají v Chronopolis

Podívejte se s námi do Chronopolis a hledejte v otevřeném světě zajímavá místa, možná dohledáte i další a novou hratelnou postavu. Hrdinové umí být i docela vtipní, takže pokud máte rádi filmy s podobnou tématikou, nenechejte si ujít ani zmíněný herní titul – bavit se s ním totiž budete zcela určitě, a to možná i v řádu desítek hodin. Mise jsou totiž hodně napínavé, snad neprozradíme tolik, když řekneme, že si užijete hodně cestování – a to nejen po světě jako takovém, ale hlavně v časoprostoru. Nepřítel totiž cestovat časem umí a za vámi jen se za ním vydat a překazit mu jeho zákeřné plány.

Chci hrát hru Lego Marvel Super Heroes 2

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.