Hra Mafia Trilogy – staňte se zkušeným gangsterem

Hra Mafia Trilogy - staňte se zkušeným gangsterem

Staňte se zkušeným gangsterem, na tenký led se můžete dostat hodně brzy! Mafia Trilogy je k mání v češtině a užijete si v ní pořádnou porci akce. Hra je dostupná na PS4, PS4 Pro a PS5, studio Hangar 13 a vydavatel 2K Games odvedli zajímavou práci. Tři různí mafiáni, ať už se bavíme o předválečné éře nebo o roce 1968. Tommy Angelo je pánem, kterého už dobře znáte, ale jsou tu ještě další dva. Salieriho rodina je jedna věc, ale mafiánský svět je ještě pestřejší. Ve druhém díle potkáte válečného hrdinu…

Video trailer gameplay: Hra Mafia Trilogy

Organizovaný zločin ve světle historie

Mafia Trilogy pokračuje osudem Vita Scallety a jeho parťáka Joea. Hrdina za války, mafián v době míru. Ale donucen okolnostmi, to ano – jeho otec totiž měl dluhy a syn za ně musí platit, ať chce nebo ne. Možná se mu nakonec bude tenhle nový život líbit. Sicilský rodák z chudých poměrů, který toho na rozdíl od užvaněného kamaráda moc nenamluví. Martin Trnavský a Libor Terš předvádějí zajímavé výkony.

A jak to vypadá ve třetím díle oblíbené série? Tu čest budete mít s jistým Lincolnem Clayem, veteránem z Vietnamu. Ten se vrátí z konfliktu s tím, že jeho rodina už nežije, italská mafie totiž odvedla práci, na jakou je zvyklá. Narodil se v roce 1945 a má dominikánské kořeny po matce, domnívá se, že jeho otec pocházel z Itálie. Vyrostl v dětském domově, protože jeho matka šla do vězení, když byl ještě batole. Později se jej ujal Sammy Robinson a v roce 1964 se Lincoln vydal do Vietnamu. Podaří se mu pomstít své blízké? To je už úloha spíše pro vás.

Klasický příběh, ale také nový kabát

Každý z dílů prošel důkladnou revizí, opět se zde setkáte s krásnými auty, která mají ve svých garážích i dnešní zbohatlíci jako raritu a perlu nevýslovné hodnoty. Vitův příběh se poprvé objeví ve světě konzolí. Rozšířený příběh, který vyšel v závěru roku 2020 a je dostupný pro hráče, alespoň podle autorů, od osmnácti let věku. Vydáte se také do světa mafiánů, kteří neznají slitování a mají dosti smyslu pro humor? Zapotřebí bude 50 GB místa na disku, 16 GB paměti RAM (alespoň podle doporučení), procesor Intel Core i7-3770 a další. Pravda, systémové požadavky trochu vyšší, ale kdo by nemiloval Mafii, sérii, která na přelomu tisíciletí budovala český herní svět společně s Hidden and Dangerous?

Chci hrát hru Mafia Trilogy

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.