Hra Marvel´s Avengers – vyberete si nové převleky svých hrdinů a zažijte akci

Hra Marvel Avengers - vyberete si nové převleky svých hrdinů a zažijte akci

Hra, která je tu hlavně pro fanoušky Avengerů, ale i další, kteří mají rádi Square Enix a s oblibou si vychutnají akční adventury s prvky RPG. Third person akce Marvel´s Avengers dává k mání i spoustu zajímavých DLC, v nichž si vyberete nové převleky svých šampionů a hrdinů, zkrátka a dobře všechno podle libosti. Tým hrdinů, který zachraňuje svět, přesně tak se dá popsat dílo Crystal Dynamics a Eidos-Montréal, za nějž se v roli vydavatele postavili Square Enix.

Video trailer gameplay: Hra Marvel´s Avengers

České rozhraní je rozhodně velký bonus

Tuhle akční hru si zahrajete v češtině – Marvel´s Avengers je, i kdybychom možná původně očekávali něco trochu jiného, k dispozici nejen v anglickém rozhraní. Zahrát si můžete online až ve skupině čtyř lidí a je samozřejmé, že budeme mít tisíc a jeden odkaz na původní film. Kapitán Amerika, Hulk nebo Thor budou mít hodně práce, ostatně jako vždy – ale nestěžují si, naopak, jejich poslání je vlastně spíš baví. A kdo se ve hře ještě objeví? Kromě Black Widow to bude třeba Dante Pertuz, Jimmy Woo, Phil Sheldon nebo Nick Fury, ale také mnoho dalších – nechybí Loki, Maestro, Maria Hill a tak dále…

Zápletka je jasná, při oslavě v San Franciscu se něco trochu zvrtne a Avengers mají pět let zakázáno vykonávat svou superhrdinskou činnost. Poté ale Kamala Khan znovu svolá celý tým, protože přijde nový a dosud netušený nepřítel. Marvel má za sebou už více než osmdesát let a tomu odpovídá i nabídka převleků a kostýmů, které si v rámci této hry můžete vybírat. Připraven je nevšední herní styl, z helicarrieru se budete vydávat na mise doslova po celé planetě – když je třeba zachraňovat, jsou tam vždycky hrdinní Avengerové. Pomalu, ale jistě, rozvíjejte své schopnosti, abyste dosáhli na vrchol. Hra ze září 2020 má před sebou ještě zářnou budoucnost.

Chci hrát hru Marvel´s Avengers

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.