Hra Marvel’s Spider-Man: Miles Morales – lítejte mezi mnohapatrovými věžáky

Hra Marvel's Spider-Man: Miles Morales - lítejte mezi mnohapatrovými věžáky

Akční hra, při které nebude nouze o skutečně až pavoučí skoky! Marvel’s Spider-Man: Miles Morales přinesli světu vývojáři z Insomniac Games a když se za podobný titul postaví gigant jako je Sony, znamená to punc opravdové kvality. Peter Parker už tu nebude, tentokrát je v hlavní roli jistý Miles Morales. Opět ale budete létat mezi mnohapatrovými věžáky a užívat si akci, jaká se vskutku jen tak nevidí. Otevřený svět, co jako by vypadl z moderního Manhattanu, se už těší, až si jej začnete pomalu procházet.

Video trailer gameplay: Hra Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

Záchrana světa před zločinci je realitou

Samozřejmě, dalo se to očekávat. Marvel’s Spider-Man: Miles Morales je hlavně o tom, že budete bojovat na život a na smrt se zločinci, co hodlají ovládnout svět a jejichž pravé úmysly nejsou pro lidstvo právě moc lákavé. New York čeká, až jej zachráníte, můžete to udělat jedině s pomocí svého klasického kostýmu, díky němuž se stanete pavoučím mužem. A do toho ještě budete žít svůj běžný občanský život. Není tohle trochu moc na jedno tělo? Ale ne, zápletka je chytlavá a brzy se dostanete přímo do centra všeho dění!

Hra je doporučená pro fanoušky Marvelovek starší šestnácti let, zkusit si ji můžete na PS4 a také hrací stanici páté generace, označované mezi hráči magickou zkratkou PS5. Elektrický výboj zastaví hordy nepřátel a máte k dispozici i pavoučí klasiku. Sečteno a podtrženo, rozhodně nejste bez energie a zbraní, naopak, jsou zde pestré možnosti, které může Miles využít. Akční hra plná akrobacie a různých převleků aneb Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, těšíte se už, až se vypořádáte se zástupci světa zla? Souboj se zločinem není žádná legrace, ale Miles má tolik zkušeností, že si výborně poradí se vším!

Chci hrát hru Marvel's Spider-Man: Miles Morales

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.