Hra Mortal Kombat 11 – vyzkoušejte spoustu nových zbraní a chvatů

Hra Mortal Kombat 11 - vyzkoušejte spoustu nových zbraní a chvatů

Kdo měl někdy doma starobylou konzoli, ví dobře, o čem je řeč, i kdyby byl od té doby v nucené hibernaci. Značka Mortal Kombat je tak nesmrtelná, jako herní svět sám, a to zcela bez nějaké nadsázky. Videohra, nad kterou strávíte další dlouhé hodiny? Dost možná, protože v hratelnosti se MK nevyrovná jen tak nějaká hra. Série, kterou si zahrají hráči, alespoň podle doporučení, až od osmnáctých narozenin prošla od svého prvního dílu výjimečnou cestu. Dáme se tedy společně do stopování?

Video trailer gameplay: Hra Mortal Kombat 11

Nové chvaty a spoustu zajímavých zbraní

Vyhraný duel znamená odemknutí novinky v kryptě, pokud budete chtít, dostanete do vínku netradiční výzbroj. Nightwolf, Shang Tsung či Terminátor T-800? Vyberte si podle chuti a je pravda, že těch hrdinů bude k mání vlastně ještě hodně. Luk, tomahavky nebo spoustu dalších zajímavých zbraní už na vás čeká – některé používají brutální sílu, jiné zase jdou na věc od lesa a půjde spíš o říši čar a kouzel. Jakou variantu si zvolíte? Nebo půjdete do kombinace?

Sub Zero, Spawn, Scorpion, však to dál znáte. Pár válečníků navíc si pořídíte v Kombat Packu ke hře samotné, ale bude to pár desítek dolarů navíc – není to přeci jen trochu moc, Antone Pavloviči? Pro hardcore fanoušky MK série ale jistě nic, co by si nechtěli a priori pořídit. Doporučené HW požadavky přitom neční nijak vysoko, Intel Core i3-2100 jako procesor a grafická karta GeForce GTX 1060 se 4 GB není pro PC hráče nic nedostupného.

Bojovníků bude skoro čtyřicítka

Pojďme se podívat mezi válečníky, co se utkají v arénách. Mileena, rain, Joker, Sindel a další bojovníci, celkem jich je sedmatřicet, ale svého favorita už určitě máte. Ve 4K vypadají zajímavěji, jen co je pravda! Mortal Kombat jsou tu s námi čtvrt století. Je to vzpomínka na dětské časy a období dospívání snad pro všechny dnešní online hráče, zahrát si můžete nejen na PS4 a PS5, ale také Xbox One a pro PC hráče je také připravena nevšední podívaná. Takže hurá do akce, protože MK je série, která tu s námi snad bude i ve 22. věku…

Chci hrát hru Mortal Kombat 11

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.