Hra Nioh Collection – bojujte v Japonsku s rozzuřenými démony

Hra Nioh Collection - bojujte v Japonsku s rozzuřenými démony

Všude v Japonsku jsou démoni a vy s nimi musíte bojovat. PlayStation 5 vám přinese zajímavý akční zážitek, v roli Williama Adamse budete potlačovat hnízda odporu po celé zemi. Yokai, jak se démonům na ostrovech říkává, jsou hodně nebezpeční. Přepadnou zezadu, ze zálohy a nebudou se rozpakovat použít jakoukoliv lest, aby nalákali svou oběť. Hlavní hrdina má k ruce zcela tradiční zbraně feudální éry, těšit se můžete na kopí, ale i meč, záleží na tom, co vám více ladí při ničení nepřátel a navracení pořádku do smutné země. V nové kolekci si budete moci zahrát původní hru i aktuální počin, máte tedy k dispozici balení 2 v 1.

Video trailer gameplay: Hra Nioh Collection

Remasterovaná edice a hodiny plné radosti

Pokud vás tato tématika zajímá a nezaleknete se jen tak něčeho, je Nioh Collection zajímavá volba pro dlouhé zimní večery. Šermíř, jakého už v Japonsku nenajdete, takový je William, hlavní hrdina nebojuje jen s démonickými příšerami, ale někdy se mu postaví do cesty i samurajové. Poradit si musíte se všemi, kdo stojí proti vám, taková je výzva! Remasterovaný první díl a dvojka, která navazuje zajímavým pokračováním. To vše v podání Sony, takže o kvalitu pro fanoušky herních konzolí je zaručeně postaráno.

Kdo v bitvě padl, nevadí, znovu bude mezi živými – a ještě nelítostnější vůči protivníkům, takže se smrti nebojte a čelte jí s odhodláním velkého bojovníka, jenž žije v japonské éře Sengoku, tedy vlastně někdy mezi 15. a 17. stoletím. Máte toho už hodně za sebou, ale Temná říše nabízí ještě víc, než jste dosud prožili. Vyčistit zemi od démonů, kteří mají mnohdy pitoreskní podobu, rozhodně nebude jen tak. Nioh Collection platí za hru poměrně obtížnou, díky níž se zapotí i ostřílení veteráni daného herního žánru. Akční hvězda vychází pro všechny starší osmnácti let, podobné věkové omezení je nutné z povahy hry, které nechybí brutalita na každou světovou stranu.

Chci hrát hru Nioh Collection

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.