Hra No More Heroes 3 – vydejte se do kraje zvaného Santa Destroy

Hra No More Heroes 3 - vydejte se do kraje zvaného Santa Destroy

Akční adventura, ve které se Grasshopper Manufacture mají zaměřit na vášnivé hráče Nintenda Switch. K mání bude líbivý Unreal Engine 4, děj se odehrává devět let po událostech dvojky a dva roky po Travis Strikes Again. No More Heroes 3 vyšlo na konci letních prázdnin v roce 2021. Travis Touchdown míří opět do míst, kde prožil tolik nevšedních situací, tedy konkrétně do kraje zvaného Santa Destroy. Jaká dobrodružství čekají nyní, po tak dlouhé době?

Video trailer gameplay: Hra No More Heroes 3

Metalový soundtrack je sázkou na jistotu

Hra No More Heroes 3 přinese nový kabát, připravený je soundtrack alternative metalové skupiny Rize, kterou vede jistý Nobuaki Kaneko. Pro kapelu je to vlastně svého druhu premiéra, tak uvidíme, jak vlastně dopadne finální výsledek. Co dalšího zatím víme o No More Heroes 3, kromě toho, že bude vydána „někdy letos“? V listopadu 2019 nebyla hra hotová ještě ani z poloviny, odhad vývojářů byl asi 35 až 45 procent, ale šlo jistě o dobrý základ.

Jde o akční hru pro jednoho hráče a k mání bude výhradně na Nintendu Switch, ostatní platformy a jejich hráči si budou muset nechat zajít chuť. Připraven je otevřený svět, tedy klasický open world, jak jsme zvyklí z dnešního herního žargonu. Vesmírná loď ve tvaru pyramidy, to není jediná a poslední záhada, kterou budete mít v No More Heroes 3 před sebou. Travis je možná bývalý zabiják, který dokonce pracoval pro věhlasnou United Assassins Association (UAA), ale tentokrát bude bojovat proti mimozemšťanům, co nepřišli na naši planetu dělat pěkné věci, tak mu proto budeme držet palce, že? Namlouvá jej sympatický herec Robert Atkin Dowes, což je další plus tohoto herního titulu, jiná populární herecká postava, Paula Tiso pak bude dabovat jeho paní.

Chci hrát hru No More Heroes 3

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.