Hra Overwatch 2 – zachraňte lidstvo a celý svět

Hra Overwatch 2 - zachraňte lidstvo a celý svět

Blizzard Entertainment uvádí. Ne, tohle není ona skutečně legendární RTS z roku 1998, ale druhý díl série Overwatch. Opět je ale ve hře záchrana lidstva a světa, o čemž si podrobně povíme až trochu později. Skvělé vizuální efekty vás rozhodně dostanou, vývojáři si dali záležet a nakreslili příběh, se kterým se ztotožníte od A až do Z. Spoustu příběhových misí a dojemné příběhy hrdinů, snad jako z amerického akčního filmu. Pestrá směsice nepřátelských jednotek, díky které se zapotí vaše šedá kůra mozková na maximum…

Video trailer gameplay: Hra Overwatch 2

Hra vyjde v průběhu letošního roku

PvP a PvE režimy pro ještě větší zábavnost nebo pár nevšedních misí, co vás přímo vtáhnou do děje. Invazi nepřátel se dá jinak odolávat jen těžko, ale jednotka Overwatch umí dobře plnit i úkoly, co patří do rodiny zdánlivě nesplnitelných. Akční hra od Blizzardu, to slibuje spoustu hodin strávených nad PC. Minimální požadavky v podobě Intel Core i3-2100 nebo GeForce GTX 560 a 4 GB RAM jsou pak zadostiučiněním i pro majitele starších modelů počítačů.

Doktorka Angela Zieglerová, toť jedna z postav, na kterou se můžete v rámci Overwatch 2 těšit a je jasné, že informací brzy přibude. Řada nových map je v očekávání, zahrát si kromě PC budete moci také na čtvrté generaci PlayStationu nebo Xbox One. Druhý díl byl oznámen v roce 2019, první zase v roce 2014 na BlizzCon. Jeff Kaplan nebo Chris Metzen znovu slibují zajímavý příběh, ale i značně propracovaný multiplayer. First person střílečka s hudebním doprovodem Dereka Duka má na co navazovat, první díl se stal hrou roku na The Game Awards 2016 a posbíral i další hodnotná ocenění. Vylepšování svých hrdinů bude podle vyjádření Jeffa Kaplana velmi přehledné, talent system je už odladěný a připravený. Zlobit vás možná bude i počasí, které se stane ve hře hodně proměnlivým.

Chci hrát hru Overwatch 2

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.