Hra Anno 1800 – vraťte se do času průmyslové revoluce

Anno 1800 - vraťte se do času průmyslové revoluce

Průmyslová revoluce je v plném proudu a koloběh dějin jde velmi rychle směrem k počítačům, automobilům a mrazákům plným zmrzliny. Cesta ale bude ještě dlouhá a hra jako je Anno 1800 pomůže takové čekání zpříjemnit. Realtimová strategie vyšla v dubnu 2019 a značka jako Ubisoft dává záruku osvědčené kvality. Budujte město, které zamíří ke hvězdám. Metacritic dali této nové hře skóre 81 ze 100 možných a na Gamescom vyhrála v roce 2018 cenu pro nejlepší PC hru. Ocenění jsou skutečně zavazující, že?

Grafika vás bude určitě bavit

Hru se nemohlo povést zasadit lépe, devatenácté století je stále živé a vrací se nám třeba na fotografiích nebo v jiných dokumentech. Doba rychlého vývoje Starého světa a pokrok v Americe, povinnosti, nové začátky, odchod na druhý konec světa, kde není smog a můžete začít s podnikáním podle svého gusta. Anno 1800 má i příjemný hudební doprovod a grafická stránka je také velmi inspirativní. Chcete být reprezentantem liberalismu nebo máte spíše konzervativní sklony? Rádi byste objevovali nové nebo vylepšovali po krůčcích to staré? Pro všechny je dost místa, hratelnost je takřka neomezenou!

Video trailer gameplay: Hra Anno 1800

Přichází nový věk, který vám určitě kápne do noty. Stavte proto též univerzity, abyste inteligenci devatenáctého století mohli trochu držet na uzdě a pokusili se ji usměrnit k dílu pro blaho všech, ale také divadla a muzea, ať je v budoucnu na co vzpomínat. Kultura jen pokvete a nezapomeňte na dělníky, kteří míří každé ráno do továren. Nemáte aktuálně v kase dost peněz? Nevadí, režim Blueprint vám umožní něco naplánovat – a až bude poměr prostředků poněkud jiný, můžete se obratem pustit do stavby novinek, které už váš civilizační okruh opravdu potřeboval, jak se říká, jako sůl. Bohatá a pestrá kampaň, budovatelská strategie, ve které musíte pořád o něčem přemýšlet. Jak vylepšit to nebo ono, jak si pospíšit, abyste zvládli zadaný úkol v termínu?

Námořníci vám přivezou exotickou faunu

Když na své výpravě odolají pirátům, budou moci vozit krásu Nového světa přímo na váš stůl nebo do vašich voliér. Ptactvo, které ještě nikdo nikdy neviděl nebo artefakt, co patří do muzea? Liščí kožich je už fádní, ale něco z dílny indiánů bude určitě hodno obdivu i u mnoha zahraničních návštěv vaší civilizace. Nebojte se pěstovat turistický ruch, protože právě on je zdrojem pokroku a také donátorem vaší kasy. Prosperita se bez něj vypěstovat nedá, je totiž zcela jistě tím, čím je hnojivo pro květiny.

Anno 1800 vás zavede až za polární kruh, DLC balíčky přinesou i traktory, objevování pouště, stavbu velkých vodních děl nebo sociální změny spojené s epochou devatenáctého století. Přidáte se do věčného koloběhu dějin? Byla by škoda zůstat stranou, když hra z dílny Blue Byte přináší tolik nových možností pro zábavné zimní večery, kdy doslova a do písmene ani není co dělat.

Chci hrát hru Anno 1800

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.