Hra Command & Conquer: 3 Kane´s Wrath – vydejte se válčit do roku 2062

Hra Command & Conquer 3 Kane´s Wrath - vydejte se válčit do roku 2062

Jde o klasický expansion pack, který umožní fanouškům Tiberium Wars ještě pár pěkných hodin hraní. Nacházíme se v roce 2062, Kane chce ovládnout svět a má před sebou skutečně mimořádnou výzvu. Nicméně, škoda je, že kampaň je vlastně jen jedna – i když na nás čekají nové jednotky i frakce, jíž jsme dosud nepotkali, takže originalitu si rozhodně užijeme. Výhodou pro tuzemské hráče by mohla být také česká lokalizace, díky níž dostává herní zážitek ještě o trochu jiný rozměr. Takže na co se připravit, když se Kane zlobí?

Video trailer gameplay: Hra Command & Conquer: 3 Kane´s Wrath

Od dob druhé války uplynulo dvacet let

Druhá tiberiová válka a dalších dvacet let pestrých událostí, přesně tam se na časové ose ocitáme, když se začíná příběh Command & Conquer 3: Tiberium Wars. Čeká na vás třináct misí, NOD bude mít velkého robota nazvaného Spasitel, GDI pancéřovaný tank zvaný MARV, připravte se proto na krvavou řežbu – k tomu je určeno i pár desítek map, takže kdo chce ochutnat, jak vypadá klasický Skirmish, má ho také mít!

Čeká na vás i zajímavý bonus, tahové dobývání světa, jako když hrajete šachy. Command & Conquer 3: Kane´s Wrath začíná v momentě, kdy je Kane považován za mrtvého – ale opak je jistě pravdou a události se vyvinou ještě hodně zajímavě. Pořád jde o datadisk, ke kterému musíte mít původní hru Tiberium Wars, na stranu druhou, do akce se zapojí celkem devět různých frakcí, z nichž si ale za některé zahrajete jen skirmish mapy, ale připravený je pochopitelně také multiplayer. Tři klasické a šest sub-frakcí, to jsou celé kupecké počty.

Férové hodnocení, které ukazuje na mnohé

Hra získala na Metacritic pěkných 77 bodů, GameSpot přidělil 7,5 z 10 a podobným hodnocením se prezentovala i řada fanoušků, něco na něm tedy jistě bude! V hlavní roli opět nepřekonatelný Joe Kucan jako Kane a řada dalších oblíbených herců. O hudbu se postaral Jamie Christopherson a kromě PC verze čeká i Xbox 360.
Kane v roce 2031 unikl smrti, zastřelit se jej nepovedlo – a znovu se ukáže i v C&C čtyřce, ale to už nakonec předbíháme. Propojení s Red Alertem bylo také znát, každý díl Kane´s Wrath totiž obsahoval přístup do betaverze Red Alertu 3, stačilo jen provést registraci před zářím roku 2008. Jim Vesssella a Michael Rea, spolupráce EA Los Angeles a Breakaway Games, osvědčená značka Electronic Arts, co víc si jen přát, že?

Chci hrát hru Command & Conquer: 3 Kane´s Wrath

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.