Hra Command & Conquer: Remastered Collection – užijte si původní mise v novém kabátku

Hra Command & Conquer Remastered Collection - užijte si původní mise v novém kabátku

Pokud jste během školních let nedopatřením usínali u jedničky Red Alertu až ve tři ráno a nenapsali školní test ani na čtyřku kvůli únavě, pak čtěte prosím dále. Máme tu jistou reminiscenci na vaše studentské časy, se kterou si užijete mnoho zábavy. Ve 4K se poprvé představuje Red Alert 1, ve které spolu táhnou za jeden provaz Kane a Josif Stalin, kde je profesor Einstein a americká armáda jedním provázaným celkem. Remastered Collection znamená, že si užijete původní mise v novém kabátku. Pokud jste už něco podobného zaznamenali u Age of Empires, pak víte, nač se těšit…

Video trailer gameplay: Hra Command & Conquer: Remastered Collection

Vydáno v létě roku 2020

Remastered Collection je počin, který mají na svědomí někdejší členové legendami opředeného Westwood Studios, dostanete tedy vskutku to nejlepší, co bylo v jejich silách. Roztomile vyhlížející grafika, prostě jako za starých časů, ale převedená do podoby, za kterou se nemusí nikterak stydět vaše grafická karta, co již má paměť v gigabitech. Klasický příběh, který si všichni pamatujeme a dvě kampaně, v nichž šlo o osud Evropy a světa.

Hudba, o kterou se postaral Frank Klepacki, bude provázet hráče i nyní. Libovolně pak můžete přepínat mezi grafikou, co si možná ještě živě pamatujete do 4K módu, kde už je k vidění něco určeného pro 21. století, přesto však s puncem retro. Po čtvrtstoletí jsme se dočkali nové verze, teď už si stačí jen promyslet strategii. Hodně zábavy slibuje také bonusová galerie, kde jsou další čtyři hodiny filmečků a fotek provázejících vývojáře, skladby, co se onehdy nevešly do prvního dílu a podobně. Zkrátka – takové informace pro věrné fanoušky, co rozhodně lze ocenit.

Zahrajete si také původně nedostupný skirmish

Přemýšleli jste, jaké by to bylo, kdybyste ve hře Command & Conquer: Remastered Collection získali možnost zahrát si jeden proti jednomu, prostě klasický skirmish se vším všudy, a ne jenom plnit mise? Teď tu šanci dostanete, takže si ji také patřičně užijte. Přehlednost je výtečná, EA si tímto krokem podle některých hráčů dokonce částečně odčinili rozpuštění původního Westwoodu, což je rozhodně milost z nejkrásnějších.

Pokud si chcete zavzpomínat nad literaturou vymyšleného faktu z devadesátých let, nesmrtelnou klasikou z dob herního pravěku, je právě Command & Conquer: Remastered Collection ideálním řešením. Není nad čím dumat, protože tahle hra psala dějiny RTS strategií a patří k tomu nejlepšímu, co kdy PC hráči viděli – Red Alert společně s Dunou nebo Warcraftem zná poměrně důvěrně snad každý z nás…

Chci hrát hru Command & Conquer: Remastered Collection

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.