Hra Farming Simulator 19 – chovejte koně a nasedněte za volant traktoru

Hra Farming Simulator 19 - chovejte koně a nasedněte za volat traktoru

Čekají jen na vás, tři stovky traktorů a dalších mašin určených do rukou primárně soukromých zemědělců jsou ve Farming Simulator 19 skutečnou trefou do černého! Challenger, John Deere, ale i Fendt nebo Valtra a Deutz-Fahr, ve výčtu značek použitých ve hře z roku 2018 jsme stále ještě spíše na začátku. GIANTS Software si ve spolupráci s vydavatelem Focus Home Interactive skutečně vyhráli, připravená je nejen PC, ale i konzolová verze. Tak ať to roste!

Video trailer gameplay: Hra Farming Simulator 19

Chovejte koně a osedlejte si traktory

Typický život na farmě aneb pohled z koňského hřbetu patří mezi ty nejkrásnější. Ale co moderní mechanizace? Samozřejmě, Farming Simulator 19 nešetří s benzínem, ale stejně tak ani s koňskými silami. Simulátor farmaření, ve kterém nestačí jen dobrá strategie, ale především rozhoduje faktor X. Zaprší, bude vlhko, porostou vaše plodiny tak, jak jste si v duchu vysnili, když jste je pracně sázeli na pole? Dobytek a slepice také nepočkají, takže obstarejte celou svou farmářskou faunu už brzy ráno, sklízejte odpoledne ječmen a pusťte se do pěstování dalších kulturních plodin, jako je žito, pšenice, bavlna, kukuřice a spoustu dalšího…

Obrovský traktor není všechno, náklaďáků a kombajnů můžete mít pod střechou klidně i padesát, když na to budete mít dostatek prostředků. Farming Simulator 19 nabídne dokonce i české rozhraní a podporuje dalších osmnáct jazyků, takže se nemusíte bát, že některým misím neporozumíte, neboť používají žargon ze střední zemědělské – a vy jste spíše kovaní odchovanci gymnázia. Nezapomeňte také posekat trávník a když budete unavení, hurá do postele! Kdo ale nevstane za ranního kuropění, ten dokonale zaspí a nebude moci konkurovat ostrým hochům ze sousedství, kteří byli na nohou už v pět!

Evropa nebo spíše Severní Amerika?

Na výběr máte ve Farming Simulator 2019 i několik různých destinací, zkuste tedy osedlat koně ve středoevropském prostoru nebo se vynasnažte prorazit s ječmenem na severu amerického kontinentu, záleží na přání, preferencích a fantazii, ale také na oblíbené plodině. Večer se za odměnu projeďte na koni, vychutnejte si rozmanité krásy okolní krajiny a nezapínejte televizi, vždyť by to byla škoda! Simulátor farmaření baví každý rok, série má už desáté pokračování a je téměř jisté, že se dočkáme mnoha dalších. Na grafice se neustále pracuje, ale minimální požadavky jako Intel Core i3-2100 T nebo 4 GB RAM paměti nejsou vůbec čísly, které by nesplnil ani starší stroj. Farmařit tak můžete i na pár let starých počítačích, proč se do toho tedy nepustit už dnes?

Chci hrát hru Farming Simulator 19

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.