Hra Farming Simulator 19 – chovejte koně a nasedněte za volant traktoru

Hra Farming Simulator 19 - chovejte koně a nasedněte za volat traktoru

Čekají jen na vás, tři stovky traktorů a dalších mašin určených do rukou primárně soukromých zemědělců jsou ve Farming Simulator 19 skutečnou trefou do černého! Challenger, John Deere, ale i Fendt nebo Valtra a Deutz-Fahr, ve výčtu značek použitých ve hře z roku 2018 jsme stále ještě spíše na začátku. GIANTS Software si ve spolupráci s vydavatelem Focus Home Interactive skutečně vyhráli, připravená je nejen PC, ale i konzolová verze. Tak ať to roste!

Video trailer gameplay: Hra Farming Simulator 19

Chovejte koně a osedlejte si traktory

Typický život na farmě aneb pohled z koňského hřbetu patří mezi ty nejkrásnější. Ale co moderní mechanizace? Samozřejmě, Farming Simulator 19 nešetří s benzínem, ale stejně tak ani s koňskými silami. Simulátor farmaření, ve kterém nestačí jen dobrá strategie, ale především rozhoduje faktor X. Zaprší, bude vlhko, porostou vaše plodiny tak, jak jste si v duchu vysnili, když jste je pracně sázeli na pole? Dobytek a slepice také nepočkají, takže obstarejte celou svou farmářskou faunu už brzy ráno, sklízejte odpoledne ječmen a pusťte se do pěstování dalších kulturních plodin, jako je žito, pšenice, bavlna, kukuřice a spoustu dalšího…

Obrovský traktor není všechno, náklaďáků a kombajnů můžete mít pod střechou klidně i padesát, když na to budete mít dostatek prostředků. Farming Simulator 19 nabídne dokonce i české rozhraní a podporuje dalších osmnáct jazyků, takže se nemusíte bát, že některým misím neporozumíte, neboť používají žargon ze střední zemědělské – a vy jste spíše kovaní odchovanci gymnázia. Nezapomeňte také posekat trávník a když budete unavení, hurá do postele! Kdo ale nevstane za ranního kuropění, ten dokonale zaspí a nebude moci konkurovat ostrým hochům ze sousedství, kteří byli na nohou už v pět!

Evropa nebo spíše Severní Amerika?

Na výběr máte ve Farming Simulator 2019 i několik různých destinací, zkuste tedy osedlat koně ve středoevropském prostoru nebo se vynasnažte prorazit s ječmenem na severu amerického kontinentu, záleží na přání, preferencích a fantazii, ale také na oblíbené plodině. Večer se za odměnu projeďte na koni, vychutnejte si rozmanité krásy okolní krajiny a nezapínejte televizi, vždyť by to byla škoda! Simulátor farmaření baví každý rok, série má už desáté pokračování a je téměř jisté, že se dočkáme mnoha dalších. Na grafice se neustále pracuje, ale minimální požadavky jako Intel Core i3-2100 T nebo 4 GB RAM paměti nejsou vůbec čísly, které by nesplnil ani starší stroj. Farmařit tak můžete i na pár let starých počítačích, proč se do toho tedy nepustit už dnes?

Chci hrát hru Farming Simulator 19

call-of-duty-black-ops-cold-war-pod-prispevkem

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.