Hra Dinosaur Park – postarejte se o stádo pravěkých zvířátek

Hra Dinosaur Park - postarejte se o stádo pravěkých zvířátek

Pokud jste se jako malí učili s obrázkovou knížkou poznávat svět pravěku, určitě si rádi připomenete své původní snažení a koníček, který má každé malé dítě na prvním místě. Dinosaur Park je hra, kterou si snadno stáhnete z Google Play, je zcela zdarma a budete v ní pečovat o stádo pravěkých zvířátek, vlastně je to taková ZOO naruby.

Tyranosaurus je připravený a samozřejmě s vámi nebude ani zdaleka sám! Hra je založená na vědecké fikci, kdy skupina učených hlav přivedla k životu tvory, kteří tu žili před miliony let. A pak už by jen krůček k tomu, aby vznikla tato atrakce, která generuje miliony dolarů. Samozřejmě, Dinosaur Park, kam se návštěvníci opravdu hrnou!

Video trailer gameplay: Hra Dinosaur Park

Vychovejte si své dinosaury

Obchod pro návštěvníky plný suvenýrů, ozdoby, kam se jen podíváte a také potřeba krmit celou tu barevnou ZOO, kde žijí různé zvířecí druhy pospolu v lásce a míru. Dinosaur Park je hrou, která má za sebou přes milion stažení a je doslova pro každého, bez omezení věku! Hodnocení 4,5 z 5 možných na Google Play mluví za vše, zatím ji komentovalo skoro čtyřicet tisíc hráčů a jak vidíte, téměř vždy jsou spokojeni na maximum.

Opravdový magnet pro návštěvníky, to je pestrá směsice živočišných druhů, kterým vládne T-Rex. Takový jurský park se vším všudy, Primeval ZOO se dostalo i podpory z nejvyšších kruhů, konkrétněji pak od německého ministerstva dopravy a digitální infrastruktury. Vylíhnou se z vajíčka a budete se o ně starat od prvního nadechnutí, postavte si svou vlastní reputaci během jednoho odpoledne. Je to klasická budovatelská hra, strategie, kde musíte oslovit davy návštěvníků.

Ano, protože jinak k vám zaručeně nepřijdou! Báječně se budou bavit i fanoušci Triceratopse. Ten si užívá hraní s kameny, velociraptor zase ocení trochu dřeva. Udělejte jim radost, budete mít z toho i lepší pocit. Nemůžete se doma starat z nějakého důvodu o své vlastní zvířecí kamarády? Udělejte si je takto online, vládne tu totiž báječný Dinosaur Park!

Chci hrát hru Dinosaur Park

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.