Hra Farmerama – online simulátor farmaření

Hra Farmerama - online simulátor farmaření

Ve světě různých farmářských her je Farmerama zcela určitě titulem, který dnes patří mezi ty nejoblíbenější a nejvyhledávanější, které aktuálně na trhu jsou. Její velkou výhodou je určitě možnost hraní online, pohodlně prostřednictvím internetového prohlížeče. Přihlášení je zdarma. Samozřejmostí je, že hra se váže k reálnému životu na farmě, a tak se snaží online přizpůsobovat těmto život těm, kteří touží po tom zkusit si spravovat vlastní farmu.

A jak hra Farmerama ukáže, nemusí to být vždy tak jednoduché, jak se vlastně na první pohled může mnohým zdát.

Myslete na plodiny a suroviny

Stejně jako řada podobných her, i Farmerama samozřejmě staví na tom, že je třeba získávat různé suroviny. Ty lze získat poměrně jednoduše, například očesáváním stromů, pěstováním plodin, stejně jako třeba chovem zvířat nejenom ve vlastních stájích. Stejně tak potěší celá řada různých lokací, kde se mohou tyto konkrétní plodiny a další suroviny získávat. Hra může být tradiční a může být zasazena třeba do běžného lesa, tak není problémem ani veselý tropický ostrov.

Spolupráce s ostatními je základ

Jelikož je Farmerama hrou, kterou budete hrát online, je třeba myslet na to, že ji můžete využít i k tomu, abyste spolupracovali s ostatními. Především v oblasti tržiště máte možnost jednoduchých obchodů, kdy prodáte, čeho máte nadbytek a koupíte to, čeho máte naopak málo. Stejně tak můžete ale i komunikovat s ostatními hráči, nebo i s vašimi přáteli. Pokud budete dobří, získáte bonusové kódy.

Video trailer gameplay: Hra Farmerama

Mnoho zábavy

Hra ale není jenom tak obyčejnou budovatelskou strategií, jelikož jejím cílem je také pobavení. I na tom hra Farmerama staví svůj koncept. Není to třeba jenom kolo štěstí, nebo celá řada různých příběhů a misí. Stejně tak je to také možnost plnění celé řady různých úkolů. Díky tomu se hraní rozhodně nestane jednotvárné a vy tak získáte možnost se do hry mnohem více pohltit a prozkoumat vše, co nabídne.

Chci hrát hru Farmerama

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.