Hra Howrse: vychovej si svého koně a spravuj jezdecké centrum

Hledáte poměrně zajímavou, neobvyklou a unikání hru? Pokud ano, potom jste zcela určitě narazili na titul, který nese název Howrse CZ. Nejedná se o nic jiného, než zajímavou hru, která se točí okolo koní (online hra o koních). Nejedná se však o dnes tolik oblíbené jezdecké závody, ale spíše o unikátní strategii. Vaším úkolem totiž bude kompletní správa a rozvoj jezdeckého centra. A s tím samozřejmě hra otevírá zcela nové obzory, než je pouze obyčejná jízda na koních.

Více informací o online hře Howrse CZ vám řekne tato rychlá wiki recenze (prezentace, návod).

Proč si zahrát hru Howrse CZ:
  • Hra je free to play (zdarma)
  • Howrse má obrovskou hráčskou základnu
  • Ve hře je plno důležitých úkolů, které vás budou bavit
  • Hra má velmi dobrou grafiku
  • Howrse disponuje velmi dobrou ovladatelností a hratelností
Video trailer gameplay Jak získat pásy (kódy na pásy): Hra Howrse CZ

Pro započetí hry je nutná bezplatná (zdarma) registrace na oficiálním webu Howrse CZ.

Vše musí fungovat

O co jde ve hře Howrse především? Primárně se jedná o možnost spravovat svou virtuální stáj a samozřejmě se starat o vašeho virtuálního koně. Ten je také prvním a nezbytným krokem, který musíte v rámci startu celé hry udělat. Následně už vám nic nechybí k tomu, abyste mohli vstoupit právě do virtuálního světa, který je zajímavou alternativou toho reálného. O koně se však staráte z pohodlí domova. Přesto nesmíte zapomínat na dostatek stravy, péče, pohodlí, stejně jako vás budou omezovat třeba i finance, které budete muset určitým způsobem vydělat. Tedy vše bude ve hře Howrse CZ stejné, jako v reálu.

Plňte jednotlivé úkoly

Aby se hra nestala jenom nudnou a obyčejnou záležitostí, je v rámci samotné strategie připravena i celá řada cílů, které je logicky třeba plnit. Díky tomu se samozřejmě neustále posouváte dopředu a zlepšujete svou prestiž. Ta souvisí i s tím, že se dostáváte výše na samotném žebříčku chovatelů.

Plnit úkoly je ve hře Howrse tedy druhým primárním cílem, hned po samotné správě jezdeckého centra a starostí o vašeho koně jako takového.

Plnění úkolů je různorodé, což samozřejmě hře dodává na celkové atraktivitě, se kterou může být spojena. I to je ukázka toho, že jde o více než zajímavý titul.

Patříte-li mezi milovníky koní, rozhodně vás tento herní titul ničím nezklame a stane se jedním z těch oblíbenějších.

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo ji dole okomentuj, díky.