Hra Humankind – vraťte se do historie a ovlivňujte budoucnost civilizace

Hra Humankind - vraťte se do historie a ovlivňujte budoucnost civilizace

Znáte dobře Civilization a chtěli byste vyzkoušet hru, která je ze stejného těsta? Potom možná bude tím pravým ořechovým právě Humankind. Stejně tak si budete příjemně pobrukovat, pokud jste milovníky historie. Napříč staletími, ale také se snahou zapsat se navždy do dějin, takže být národem, jehož sláva nikdy nepohasne. Vždyť i to je cílem hry, ovlivňujete kompletně celou civilizaci, rozvíjíte vědu nebo tasíte šavle na bitevním poli, snažíte se o dominanci na Starém kontinentu nebo jen o skromné začátky, záleží pouze na vás – herní titul se přizpůsobí tempu a ambicím každého hráče.

Video trailer gameplay: Hra Humankind

Velké výdaje a risk hladomoru

Kombinujte národy nebo ne, to je už na vás, jestli chcete mnohonárodnostní konglomerát nebo se zaměřit na rozvoj jedné velmoci, která bude skutečně z jednoho kovu. Připravte se i na mnoho nečekaných zvratů, z nichž některé mohou být přímo z kategorie těch překvapivých. Máte předpoklady k rozvoji vědy nebo dobývání nových území? Zahrajete si za indiánské kultury, krvelačné Vikingy, elegantní Brity nebo kohokoliv jiného? Humankind je hlavně o nových a nových možnostech, hratelnost je takřka až neomezená.

Šest největších epoch vývoje lidstva, propracovaný multiplayer a věhlasný vydavatel s mnoha zkušenostmi v tomto žánru, jakým je Sega. Amplitude Studios vědí, jak zaujmout – hra vyjde v dubnu 2021 a poběží na roztomilém enginu Unity. Vybudujte div světa a staňte se kulturním velikánem, těžte tuny zlata a zbohatněte, Humankind je přítelem jakékoliv podobném strategie. Navazuje na proslulost Endless Space nebo Endless Legend, her od Amplitude Studios z let 2012 a 2014. Na výběr budete mít šedesátku různých kultur, čelit budete desítkám různých rozhodnutí, za které se ponesou následky, ale také zisky a porážky, podle toho, jak se ve finále zachováte. Grafika lahodí oku a jistě se dá považovat za velké plus hry, pokud hodnotíme alespoň to, co o titulu dodnes víme – za krátký čas už budeme moudřejší. Přepište dějiny ve velkém nebo rozviňte slávu své civilizace daleko za hranice.

A jak jsou na tom minimální požadavky?

Pětadvacet gigabitů prostoru na disku, grafika GTX 1060, 8 GB paměti a procesor Intel i5 šesté generace nebo lepší, takové jsou doporučené systémové požadavky, při kterých si hru užijete na maximum. Minimální jsou pak Intel i5 čtvrté generace a GTX 770 jako grafická karta. Jde o velmi krvavé požadavky? Ale vůbec ne, tohle je dnes už standardem a budoucí fandové Humankind se s tím spokojí.

Chci hrát hru Humankind

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.