Hra Imperia Online: strategická multiplayerová online hra

Online hra Imperia Online na Android registrace ke stažení zdarma

Imperia Online je velmi oblíbená multiplayerová budovatelská (strategická) realtime hra, odehrávající se v období středověku, kdy se vše řešilo silou (meče, luky, šípy a těžká kavalerie). Ve hře hrajete se statisíci hráči z celého světa. Úspěch či neúspěch ve hře závisí pouze na vašich schopnostech. Hra Imperia Online je založena na podobném principu jako Divoké kmeny (Tribal Wars) nebo například Travian.

Více informací o online hře Imperia Online vám řekne tato rychlá wiki recenze (návod).

Proč si zahrát multiplayerovou hru Imperia Online:
  • Hra je free to play (zdarma)
  • Velké množství budov
  • Rozsáhlé velmi dobře zpracované mapy
  • Velké souboje aliancí
Video trailer gameplay: Hra Imperia Online

Po registraci do hry získáte mnoho výhod. Jednou z nejvyhledávanějších je fórum (forum) hry Imperia Online, kde můžete komunikovat s ostatními hráči a získávat různé cheaty (cheat, cheats).

Po připojení do hry vás čeká nejdříve budování vesnice s jednou hlavní budovou, kterou později rozšíříte na malé respektive velké město. Pro rozšiřování vesnice je nutné dobývat a drancovat okolní svět. Díky tomu získáte přístup k velkému množství dřeva (postavíte dřevorubeckou chýši), kamene (vybudujete kamenolom) a železné rudy. Vše probíhá automaticky, i když spíte. Tyto suroviny vám pomohou bránit svoji vesnici před zlotřilými nájezdníky a také v dobývání dalšího území. Postavte si strážnice a mějte vždy přehled o nájezdnících.

Ve hře můžete žít v míru, rozšiřovat pomalu své území nebo vyhlašovat nepřátelům války a bojovat s nimi.

Cílem hry je vytvořit mocné aliance, bez kterých budete mít velký problém ve hře delší dobu přežít a dosáhnout na poli dobývání nějakého úspěchu. Díky alianci vytvoříte mocnou říši a dobudete všechny své nepřátele.

Hru bude možné hrát také na tabletu či mobilním telefonu s operačním systémem Android.

Do budoucna se plánuje Imperia Online 2.

Zaregistrujte se do hry, stanovte strategii, veďte své vojáky do akce a ovládněte celý středověký svět.

Chci hrát hru Imperia Online

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.