Hra Infinitum 2 Battle for Europe: TOP budovatelská strategie

Hra Infinitum 2 Battle for Europe TOP budovatelská strategie

Za titulem, který nese název Infinitum 2 Battle for Europe se skrývá strategická online hra, který dokáže v jeden okamžik propojit i desetitisíce hráčů. Všichni ti se v reálném čase mohou pouštět do toho, aby dokázaly na rozsáhlé mapě zvítězit. Jak se jim to povede? Stačí tuto propracovanou strategickou hru ovládnout. Jelikož jde o strategii budovatelskou, je více než jasné, co bude hlavním a logicky také tím nejdůležitějším cílem. Je to samozřejmě nutnost vystavět město.

Více informací o online hře Infinitum 2 Battle for Europe vám řekne tato rychlá wiki recenze (návod).

Video trailer gameplay na YouTube: Hra Infinitum 2 Battle for Europe CZ

Od ruin k velkoměstu

Na samotné mapě je k dispozici několik desítek tisíc měst. Ty však nejsou vystavěna, jelikož jde pouze o ruiny. Vaším úkolem je tak vrátit daným městům jejich slávu a postavit je znovu, od samotného začátku. Díky tomu si nejenom upevňujete svou pozici a prestiž, ale zároveň můžete budovat větší a větší armádu. Samozřejmostí je to, že je třeba myslet nejenom na cestu kupředu, ale logicky i na nutnost mít vždy dostatek surovin, které jsou základními a nejdůležitějšími prvky hry. Pokud je nemáte, je stavba budov, ale i vznik armády velmi komplikovaný. Na druhou stranu pokud jich získáte dostatek, Infinitum 2 Battle for Europe vás rozhodně v ničem neomezí.

Získávejte další města

A k čemu vojenské jednotky využívat? Třeba k tomu, abyste mohli jednoduše zaútočit na města další. Navíc to nemusí být nutně jenom s vaší armádou, jelikož problémem není uzavírat aliance a vytvářet tak mnohem silnější zástupy vašich žoldáků. Stejně tak hra Infinitum 2 Battle for Europe potěší také příjemnou grafikou, která se pozitivně podepisuje na celkové zajímavosti, ale i jednoduché hratelnosti. A jelikož se denně připojují tisíce hráčů, buďte si jisti tím, že vás každý den, ale i každou vteřinu může potkat něco zcela nového – od útoku, po nutnost obrany, nebo možnost získat další část mapy. A tím jasně ukážete, kdo patří mezi TOP hráče na světě.

Chci hrát hru Infinitum 2 Battle for Europe

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.