Hra Infinitum 2 Battle for Europe: TOP budovatelská strategie

Hra Infinitum 2 Battle for Europe TOP budovatelská strategie

Za titulem, který nese název Infinitum 2 Battle for Europe se skrývá strategická online hra, který dokáže v jeden okamžik propojit i desetitisíce hráčů. Všichni ti se v reálném čase mohou pouštět do toho, aby dokázaly na rozsáhlé mapě zvítězit. Jak se jim to povede? Stačí tuto propracovanou strategickou hru ovládnout. Jelikož jde o strategii budovatelskou, je více než jasné, co bude hlavním a logicky také tím nejdůležitějším cílem. Je to samozřejmě nutnost vystavět město.

Více informací o online hře Infinitum 2 Battle for Europe vám řekne tato rychlá wiki recenze (návod).

Video trailer gameplay na YouTube: Hra Infinitum 2 Battle for Europe CZ

Od ruin k velkoměstu

Na samotné mapě je k dispozici několik desítek tisíc měst. Ty však nejsou vystavěna, jelikož jde pouze o ruiny. Vaším úkolem je tak vrátit daným městům jejich slávu a postavit je znovu, od samotného začátku. Díky tomu si nejenom upevňujete svou pozici a prestiž, ale zároveň můžete budovat větší a větší armádu. Samozřejmostí je to, že je třeba myslet nejenom na cestu kupředu, ale logicky i na nutnost mít vždy dostatek surovin, které jsou základními a nejdůležitějšími prvky hry. Pokud je nemáte, je stavba budov, ale i vznik armády velmi komplikovaný. Na druhou stranu pokud jich získáte dostatek, Infinitum 2 Battle for Europe vás rozhodně v ničem neomezí.

Získávejte další města

A k čemu vojenské jednotky využívat? Třeba k tomu, abyste mohli jednoduše zaútočit na města další. Navíc to nemusí být nutně jenom s vaší armádou, jelikož problémem není uzavírat aliance a vytvářet tak mnohem silnější zástupy vašich žoldáků. Stejně tak hra Infinitum 2 Battle for Europe potěší také příjemnou grafikou, která se pozitivně podepisuje na celkové zajímavosti, ale i jednoduché hratelnosti. A jelikož se denně připojují tisíce hráčů, buďte si jisti tím, že vás každý den, ale i každou vteřinu může potkat něco zcela nového – od útoku, po nutnost obrany, nebo možnost získat další část mapy. A tím jasně ukážete, kdo patří mezi TOP hráče na světě.

Chci hrát hru Infinitum 2 Battle for Europe

Filmy, knihy, hry

Aquanox Deep Descent

799 

Filmy, knihy, hry

Wolfenstein: Youngblood

199 

Filmy, knihy, hry

Two Point Hospital

1 099 

Filmy, knihy, hry

Two Point Hospital

1 099 

Filmy, knihy, hry

WWE 2K20

999 

Filmy, knihy, hry

WWE 2K20

999 

Filmy, knihy, hry

Need for Speed Heat

649 

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.