Hra Jurassic World Evolution – vytvořte si park plný dinosaurů

Hra Jurassic World Evolution - vytvořte si park plný dinosaurů

Film zná jistě každý a netřeba jej představovat. Hra jako je právě Jurassic World Evolution vám přiblíží dinosaury z poněkud nevšední pozice. Vydána byla na přelomu jara a léta 2018 a potěší vás nejen pestrými možnostmi DLC, ale také pěknou grafikou, která rozhodně nepochází z období herního pravěku. Vývojáři z Frontier Developments sice nezajistili českou verzi, to ale určitě ostříleným hráčům vadit nebude. Podporovaných jazyků je, jen tak mimochodem, celkem dvanáct. Vybudujte si svůj vlastní Jurský svět na ostrově na Las Cinco Muertes, přejeme vám hodně štěstí!

Video trailer gameplay: Hra Jurassic World Evolution

Paleontologové zkoumají a vy máte DNA

Pokud chcete mít dinosaury, je nutné extrahovat jejich DNA – o to se se vší samozřejmostí postarají v Jurském parku vědci. Peníze vám vydělá příjezd turistů a prodej suvenýrů, k mání je v základní verzi na čtyřicet různých dinosauřích druhů. Nezapomeňte na bezpečnost, Security bude ostatně jednou z vašich důležitých položek, hned vedle Science, protože objevy pro lidstvo mají přednost, že?

Doporučené systémové požadavky? Možná se vám na první pohled moc líbit nebudou, je to totiž Intel i7-4770, 12 GB paměť a grafická karta GeForce GTX 1060, na stranu druhou, legenda si přeci žádá své. Projedete se ve 4×4 nebo si zkusíte přelet helikoptérou? Obojí vám dost možná, jak se říká, vezme dech.

K ruce vám neustále bude doktor Malcolm

Dr. Ian Malcolm alias také hollywoodský herec Jeff Goldblum bude společníkem hráče po celou dobu. Cílem je vybudovat pětihvězdičkový park na ostrově, který znamená svět. Herní rozpočet byl osm milionů dolarů, na vývoji se podílela více než stovka lidí. Předlohou se samozřejmě staly novely Michaela Chrichtona. A co na vás čeká v DLC? Třeba v Deluxe Dinosaur Pack je to Styracosaurus a Suchomimus, ve Fallen Kingdom Update se přidá důvtipný Allosaurus. Vylepšení na vás pochopitelně čeká ještě několik a rozhodně bude na co se dívat – grafika je na špičkové úrovni. Teď už zbývá si jen vybrat, který ze zástupců početné dinosauří říše se stane vaším oblíbencem.

Chci hrát hru Jurassic World Evolution

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.