Hra Minecraft – TOP oblíbená gamesa

Ne všechny hry mohou mít stále stejné společné žánry a ne všechny mohou být spojeny s velmi podobným prostředím, nebo grafikou. Ideálním příkladem může být herní titul Minecraft original, který spadá do žánru pc budovatelských strategií. Raději však zapomeňte na vše, co jste o budovatelských strategiích slyšeli. Tento titul vám totiž ukáže, že vše může být zcela jinak. Konkrétně totiž platí, že se jedná o pc hru, ve které si budete budovat vlastní herní prostředí.

Vytvoříte si tak vlastní herní svět, který bude odpovídat vašim představám. Díky bohatým možnostem si navíc můžete být jisti tím, že není problémem vybudovat tímto způsobem doslova cokoliv, co si jenom přejete.

Grafika je jednodušší

Pokud na hře Minecraft něco zaujme hned v první chvíli, je to určitě grafika. Ta se dnes řadí mezi možnosti, které jsou jednodušší, než u jiných her. Jsou tak patrné především jednotlivé stavební bloky, ze kterých vytváříte jak prostředí, tak i různé živé stromy a další možnosti. Pokud se však přes celkem jednoduchou grafiku přenesete, rozhodně vás zaujme právě ona rozmanitost spojená s tím, co vše lze vybudovat a jak bude váš vysněný herní svět konkrétně vypadat. Hra Minecraft original je na registrace a ke stažení zdarma (free to play online hra). Pro hraní je nutné spustit laucher.

Video trailer gameplay: Hra Minecraft

Hra není jenom taková nuda

Mnozí si mohou říci, že když ve hře není nic jiného než budování, může to být poměrně nuda. Není to pravda, jelikož stejně tak musíme říci, že se stejným zamyšlením pracovali i vývojáři. Díky tomu došlo k tomu, že vás ve hře Minecraft čeká také setkání s mnoha příšerami. Pokud to jsou ty hodné, je všechno v pořádku, jelikož se mohou stát vaší ochranou před těmi špatnými. A těm je rozhodně lepší se vyhýbat. Proč konkrétně? Jelikož jsou spojeny třeba s tím, že vám škodí, jelikož mohou během chvíle zničit vše, co jste dokázaly vybudovat. I v tomto je tedy určité kouzlo hry Minecraft. Zaujme i vás? My jsme si jisti, že ano.

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo ji dole okomentuj, díky.