Hra My Lands: Black Gem Hunting – velte své vlastní armádě a vyhrajte bitvu

Hra My Lands: Black Gem Hunting - velte své vlastní armádě a vyhrajte bitvu

Pokud máte rádi fantasy, tahle Free-to-play vám rozhodně nemohla ujít. Vyšla díky pečlivé práci vývojářských společností Gravvit a Forbes Consult v roce 2010 a o čtyři roky později ji nabídl i Steam. Patří k nejoblíbenějším projektům svého žánru. Devatenáct podporovaných jazyků včetně češtiny, což jistě potěší každého našince. Snažte se, aby se vám rozjela ekonomika a vytvořte tým, který nepůjde porazit. Na výběr máte z kvarteta ras, takže se nebojte vyzkoušet postupně hraní za všechny.

Video trailer gameplay: Hra My Lands: Black Gem Hunting

Grafická nenáročnost aneb zahrajete si všude

Teoreticky vám postačí Windows XP, Pentium 4 a paměť 1 GB RAM. Že je to opravdu málo? Ano, hra je nenáročná a snad právě proto je určená komukoliv, kdo má rád elfy a současně nevlastní zrovna nadupaný herní notebook. Těžit můžete kámen, železo, zlato a sůl, zahrát si lze za démony, elfy, rytíře, kteří reprezentují světlou stranu a drží basu právě s elfy., ale také démony. Black Gem neboli černý drahokam je herní měnou, nakoupíte si jej v aukcích, najdete v ruinách poté, co povraždíte strážce v podobě různých monster, obsadíte slané jezero, pořídíte si je za reálné peníze…tohle už je víceméně jen na vás…

Hrdinové ve hře My Lands: Black Gem Hunting hodně připomenou svět jako je Travian. Velí armádě, dovedou hodně ovlivnit vývoj bitvy. Najímáte je v hospodě, vlastně podobně jako v mnoha podobných hrách. Roli v My Lands ale nehraje jen řinčení zbraní, podstatnou úlohu má též věda a výzkum. Postavte proto laboratoře a zkoumejte, seč vám síly a zdroje stačí – odměna bude hodně sladká, dominance na mapě je pak takřka zaručena. Online strategie, která vyžaduje jen 500 MB vašeho pevného disku, nabízí zajímavou hratelnost. 200 tisíc aktivních hráčů a překlad do dvaceti různých jazyků je toho jistě důkazem, že? Tak ať vaše království vzkvétá!

Chci hrát hru My Lands: Black Gem Hunting

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.