My Free Circus: Prohlížečová cirkusová hra

Hry v prohlížečích jsou skutečně velkým hitem. A to proto, že nevyžadují složité instalace, stejně jako proto, že jsou zcela zdarma. Jednou z takových her je také browserová (prohlížečová) budovatelská hra My Free Circus od Upjers. Už její název jasně napovídá, o co konkrétně půjde. Jde o možnost mít svůj vlastní cirkus. I když daný koncept může na první pohled vypadat příliš jednoduše a infantilně, jedná se o hru, která je zajímavá a skutečně má co nabídnout.

Více informací o online hře My Free Circus vám řekne tato rychlá wiki recenze (návod).

Video trailer gameplay na YouTube: Hra My Free Circus CZ (Česky)

Provoz od A do Z

Unikátem hry je rozhodně i to, že to není jenom zábava, jelikož hra My Free Circus je založena na tom, že je třeba řešit vše, co se takového provozu cirkusu týká. Pokud budeme konkrétní, je třeba říci, že je nezbytné být v roli ředitele cirkusu, který musí myslet na vše, co s jeho úspěchem souvisí. Cílem je vytvořit si vlastní cirkus, kde budou chovány exotická zvířata, kde budou zkušení artisté, stejně jako zde nesmí chybět třeba ani občerstvení pro zákazníky, a to ve formě různých stánků. I podle toho se pozná správný cirkus. Zkrátka a jednoduše je třeba myslet na vše, nikoliv jenom na zábavu pro diváky, která je však také jednou z priorit.

Cílem je neustálé vylepšování

Právě návštěvnost je spojena s nemalými zisky, které jsou střádány ve formě virtuální měny. Tu lze ve hře My Free Circus následně využívat právě na jednotlivé kroky spojené s růstem. A to ať už jde o zvířata nebo artisty, nebo půjde o zázemí, stejně jako má jít třeba i rozšíření samotného pozemku, na kterém se cirkus nachází. Toto všechno je ve hře následně kombinováno s tím, že v průběhu hraní jsou odemykány další funkce a otevírají se tak zcela nové levely a možnosti. To logicky vede k tomu, že hra rozhodně ani po delším hraní neomrzí.
Samozřejmostí je i celkem jednoduché ovládání hry, která je také velmi intuitivní a během několika prvních minut lze vcelku jednoduše odhadnout, jaké kroky jsou nezbytné a co budce třeba, aby cirkus začal co nejrychleji prosperovat. To je následně ona cesta k dokonalému vývoji tím správným směrem. Vždy však záleží i na vašich schopnostech.

Pro každého a zcela zdarma

Jak jsme již zmínili na začátku, hra My Free Circus je primárně vedena jako ta, kterou je možné zahrát si zcela zdarma, a to v rámci internetového prohlížeče. Bez složitého stahování, stejně jako bez jakékoliv instalace. Dále nezapomínejme také na to, že kromě této možnosti je k dispozici také aplikace do mobilního telefonu. Tak je ke stažení (downloadu) zcela zdarma. Díky tomu není problém hrát tuto oblíbenou hru v podstatě kdykoliv a kdekoliv. Hru je možné hrát na operačním systému Android a také iOS. Jediné, co je ke hře potřeba, je krátká registrace, která vyžaduje jenom vyplnění uživatelského jména, emailu a hesla. Registrace je samozřejmě zdarma. Tím je vytvořený i herní účet. Ten je nezbytný proto, abyste se při přerušení hry opět vrátili tam, kde jste přestali. Můžete svůj cirkus neustále vylepšovat a posouvat jeho možnosti kupředu.

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo ji dole okomentuj, díky.