Hra Angel Alliance – oblíbená mýtická gamesa

Ať už věříte nebo nevěříte na nadpřirozené bytosti, konkrétně potom na anděly, nemělo by vám to brát možnost toho, že si můžete zahrát zajímavou MMORPG free to play hru s názvem Angel Alliance. Jak už napovídá právě název tohoto titulu, jsou to andělé, kteří v tomto směru hrají skutečně tu hlavní roli. Samotný koncept a cíl hry je poměrně jasný. Hru je možné hrát online v prohlížeči.

Vás jako hlavního hrdinu čeká v rámci titulu Angel Alliance úkol poměrně složitý, jelikož nebude třeba nic jiného, než anděly osvobodit. Současně je třeba postavit se jejich, ale i vašemu protivníkovi. Tím není nikdo jiný, než Temný pán. A právě ten se na vás chystá i ve finálním souboji.

Vstup do světa fantasy

Už samotný popis hry, stejně jako nadpřirozené bytosti jasně ukazují, že se jedná o dnes poměrně oblíbený žánr, kterým je RPG respektive MMORPG. Díky tomu vás tak nečeká jenom vysvobozování andělů, jelikož hra Angel Alliance nabídne i putování po herním fantasy světě. Jelikož je cíleno hlavně na nadpřirozeno. Můžete se tak setkat s celou řadou velmi zajímavých lokací a zajímavého prostředí, stejně jako se setkáte také s velmi zajímavě propracovanými postavami. Velkou výhodou titulu Angel Alliance je to, že ne vždy se musíte vydávat na putování sami. Lze vytvořit i větší skupinu přátel, nebo i dalších hráčů a putovat tak společně. Díky tomu se stanete silnější, než kdy předtím.

Video trailer gameplay: Hra Angel Alliance CZ

Vylepšujte svou reputaci

Ve hře si můžete zvolit z celé řady různých postav, v rámci kterých budete ve hře Angel Alliance putovat. Nezapomínejte také na to, že své postavy budete moci vylepšovat a získávat tak reputaci. Díky tomu se můžete stát legendárním válečníkem, který bude doslova nepřekonatelný. Bojovat však nemusíte nutně jenom mečem a sekerou, jelikož výběr postav umožní putovat třeba také s mágem. Díky němu tak máte jedinečnou možnost i toho, že budete bojovat kouzly. V tom vám pomohou jak zkušenosti, tak i sběr různých magických předmětů.

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo ji dole okomentuj, díky.