Hra Dragon Awaken – prohlížečová fantasy MMORPG

Dragon Awaken je vynikající prohlížečová (browserová) MMORPG fantasy hra. Cílem chci je s předurčeným hrdinou vymítit veškeré zlo herního světa. Hra je velmi oblíbená tím, že v jejím průběhu můžete měnit své třídy a také si vycvičit a postupně trénovat svého draka. Ten vám pomůže v dosahování cílů hry.

Více informací o online hře Dragon Awaken vám řekne tato rychlá wiki recenze (návod).

Chci hrát hru Dragon Awaken zdarma
Proč si zahrát hru Dragon Awaken:
  • Hra je free to play (zdarma)
  • Prohlížečová (browserová) hra, kterou není nutné instalovat
  • Můžete hrát s mnoha hrdiny
  • Ve hře zažijete PvE i PvP souboje s ostatními hráči
  • Oblíbené jsou mini-gamesy, ve kterých si odpočinete od vymýcení zla a získáte další
Video trailer gameplay: Hra Dragon Awaken

Pro započetí hry je nutná bezplatná (zdarma) registrace na oficiálním webu Dragon Awaken.

Po prvním připojení do hry si vyberete svého hrdinu, jeho první třídu a jméno a vydáváte se vymítit zlo z celého herního světa. V průběhu hry získáváte XP (zkušenostní body), díky kterým se zlepšují schopnosti vaší postavy. V herním světě si můžete najít a vycvičit svého draka, který bude dovednostně růst s vámi a stanete se velmi mocnými. Pro rychlejší přepravu si můžete osedlat vlastního koně.

Největší zábavu a dobrodružství zažijete v PvE soubojích proti nestvůrám a PvP soubojích proti ostatním hráčům v dungeonech. S jejich ničením vám pomůže drak. V dungeonech získáváte různé odměny.

Hru si můžete zahrát se čtyřmi třídami, které lze u jednoho hrdiny lehce změnit. Jedná se o Mystic, Paladin, Cleric. Každá s tříd své specifické vlastnosti Díky tomu si můžete zvolit nejlepší třídu pro danou herní situaci.

Chci hrát hru Dragon Awaken zdarma
Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo ji dole okomentuj, díky.