Hra Final Fantasy XIV: Shadowbringers – vyzkoušejte si nové hratelné rasy Hrothgar a Viera

Hra Final Fantasy XIV Shadowbringers – vyzkoušejte si nové hratelné rasy Hrothgar a Viera

Hra v podání Square Enix Creative Business Unit III, za kterou stojí jméno Naoki Yoshidy, mimo jiné autora Dragon Quest X. Exotika by se dala krájet, zažijete spoustu dobrodružství a prohlédnete si řadu nových lokalit, jako je třeba Lakeland nebo město The Crystarium. Než prozkoumáte všechny dungeony, bude to trvat desítky hodin, takže se těšte na ničím nerušenou zimní zábavu. Na cestu vám bude hrát přes padesát různých skladeb, snad jen škoda, že čeština není k mání. Hráčská obec ale není početná a angličtina nebo pro fajnšmekry i japonština k dispozici naopak budou…

Video trailer gameplay: Hra Final Fantasy XIV: Shadowbringers

Čekají na vás různé zajímavé výzvy

Nové hratelné rasy – Hrothgar a Viera. Město Eulmore, které si celé můžete projít a kde na vás čekají nevšední dobrodružství. Čeká na vás nová aliance YoRHa: Dark Apokalypse. Obecně se dá říci, že přijetí hry je na výborné úrovni, vždyť celosvětově si ji zakoupily v prvním půl roce na dva miliony hráčů a OpenCritic jí dali 98 %, zatímco Metacritic v PC verzi 90 a PS4 verzi 91 ze 100 možných bodů, to už o něčem rozhodně vypovídá! Jde o nejlépe hodnocenou hru od Final Fantasy XII vydanou již na přelomu tisíciletí. A dnes ji hraje po celém světě více než osmnáct milionů hráčů, do budoucna je pak ještě stále potenciál tuto cifru navyšovat, byť už asi po drobných krůčcích.

Abyste si mohli pořídit Final Fantasy XIV: Shadowbringers, potřebujete vlastnit základní hru Final Fantasy XIV, jde celkově o třetí z jejích datadisků. Hráči se dočkali znovu po dvou sezonách, naposledy vyšlo totiž rozšíření zvané Stormblood. Doporučené HW požadavky jsou potom Intel Core i7 3GHz, GeForce GTX 970 a 8 GB RAM, což je poměrně přijatelná řeč čísel. Další velká porce dobrodružství a exotiky, MMORPG s propracovaným multiplayerem a doporučeným věkem hráčů od šestnácti let.

Chci hrát hru Final Fantasy XIV: Shadowbringers

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.