Hra Game of Thrones – epická fantasy hra s hrdiny

Game of Thrones - epická fantasy hra s hrdiny

Pokud jste fanoušci fantasy ságy Písně ledu a ohně, rozhodně hru Game of Thrones mohu doporučit. Zejména fanouškům stejnojmenného seriálu či knižní předlohy se může stát, že se nedokáží odtrhnout od klávesnice na více než pár hodin. Hra má dokonale zpracovaný příběh plný nástrah, intrik a překvapení, díky kterým vás postupně pohltí. Samozřejmostí jsou i důležitá rozhodnutí, která celkově změní příběh a dění hry.

Chci hrát hru zdarma Game of Thrones

Hru strávíte v roli Morse, věrného člena Noční hlídky a rudého kněze Alestera, jenž se vrací do Západozemí z dlouhého vyhnanství prahnoucí po pomstě. Naši hrdinové se ocitnou ve víru událostí poté, co umírá pobočník krále Roberta Baratheona. Dostaneme možnost se projít řadou nádherných míst celého Západozemí, jakožto Zeď, včetně okolí nebo dokonce slavné Královo přístaviště. Během našeho putování se setkáme s řadou známých tváří – Pavoukem Varysem, královnou Cersei či dokonce s lordem velitelem Jeorem Mormontem.

Video trailer gameplay: Hra Game of Thrones

Pro započetí hry je nutná bezplatná (zdarma) registrace na oficiálním webu Game of Thrones.

Ve hře si lze zvolit třídu své postavy, styl boje, rovnováhu mezi silnými a slabými stránkami, tzn že i když postupně bude potřeba vylepšovat vybavení a výzbroj, soupeře obratně odstavíte politickým jednáním. Celá hra je s českým dabingem, takže v případě střetu s nepřátelskou jednotkou porozumíte dialogům, což pomůže maximálnímu využít potenciálu postavy.

Postupem hra bude nabízet různě dlouhé „side-questy“, které děj nikterak neovlivní, ale jsou pro zpestření herního prožitku. Rozhodně nepřekonatelnou součástí je aréna, která svou atmosférou a možností sázení na vítěze prohloubí napětí. Jedná se taky o rychlý způsob výdělku, pokud zrovna potřebujete z důvodu obtížnějších soubojů lepší vybavení.

Celkově jsou nabízeny čtyři herní zakončení, plus páté speciální, jenž souvisí s dokončením jednoho z achievementů. Každé rozhodnutí dokáže ovlivnit následné dění, takže lze hru po dokončení začít znovu na základě jiných rozhodnutí.

VALAR MORGHULIS

Chci hrát hru zdarma Game of Thrones

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.