Hra Gladiatus – zažijte antiku, starověk a fanoušky prahnoucí po boji

Hra Gladiatus - zažijte antiku, starověk a fanoušky prahnoucí po boji

Antika, starověk, plná aréna, řvoucí fandové, krvavé duely, z nichž některé mohou stát zápasníka i cenu nejvyšší. Přesně o tom je hra jako je Gladiatus, kterou připravila pro příznivce starších dějin společnost GameForge, podobně jako například sesterský Ikariam. Výhodou je nepochybně kompletní české rozhraní a vysoká míra hratelnosti. Jde o nenáročnou záležitost, v níž budete neustále pracovat s jedním hrdinou. Taková klasická prohlížečová strategie, chtělo by se jistě říci…

Video trailer gameplay: Hra Gladiatus

Římská říše ve své nejniternější podobě

Hledejte nebezpečí v bludišti a najděte slávu poté, co porazíte na hlavu všechny nepřátele. Chcete bojovat v aréně, přivydělat si nějaký ten sestercius i ve stájích nebo se vydat na dobrodružnou výpravu mimo hranice římského impéria? Všechny možnosti jsou správně, Gladiatus nabízí pestrý svět, v němž nezažijete fádnost a ospalost. Poprvé se objevil v létě roku 2007 a získal si srdce tisíců hráčů, jimž se zalíbil svět před příchodem temného středověku. Svět plný nebezpečí, ale také zajímavých soubojů, které budete podstupovat se svým hrdinou či společně po boku přátel z vaší gildy.

Více než stovka jedinečných nepřátel a tisícovka předmětů, jimiž můžete svou postavu patřičně vylepšit. Nikdy není důvod se zastavit a ustrnout, naopak, Gladiatus vás dál bude hnát za světlem, prvenstvím v Římě i v širém světě. MMORPG s historickými prvky, kde nechybí napětí, i když jde na první pohled „jen“ o klikačku. Zajděte ke zbrojíři, alchymistovi, trénujte nebo obchodujte, navštivte aukce, jděte na brigádu, která vám vynese zlaťáky – a zlepšujte se v rámci gildy nebo se staňte třeba i zcela osamělým vlkem, hra nabízí tolik možností, kolik si vlastně jen budete přát.

Přehledná grafika, ale také značná návykovost
Pokud si chcete zahrát Gladiatus, jen směle do toho! Pozor však, abyste hře nepropadli, jak se stalo některým hráčům, kteří se pak v noci budili, aby dokončili misi nebo přešli na další úroveň. Skutečně, návykovost je tady vysoká a svou roli v tom hraje i příjemná grafická stránka, která skutečně lahodí oku a nese se tak trochu v antickém rytmu. Pravda, GameForge vydali i jiné hry, ale právě tahle, kterou můžete snadno hrát i ve webovém prohlížeči a nemusíte nic instalovat nebo stahovat, hrála od roku 2007 důležitou úlohu snad celou dekádu. Hráli jste Gladiatus také, ruku na srdce?

Chci hrát hru Gladiatus

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.