Hra Grand Theft Auto: San Andreas

Známá akční počítačová hra, se kterou přišla společnost Rockstar Games a která byla rozhodně ve své době něčím zcela unikátním. Série GTA sice už v minulosti existovala, ale je třeba říci, že právě Grand Theft Auto San Andreas znamenalo unikátní posun na další level. Pokud se podíváme také na rok, kdy byla tato hra poprvé uveřejněna, tak to bylo období podzimu roku 2004, kdy se poprvé objevila napříč USA a poté se distribuovala do dalších zemí. Hra byla dokonce tak úspěšná a zajímavá, že se v roce 2014 objevila verze Grand Theft Auto San Andreas určená pro majitele chytrých mobilních telefonů.

Více informací o online hře Grand Theft Auto: San Andreas CZ vám řekne tato rychlá wiki recenze (návod).

Video trailer gameplay na YouTube: Hra Grand Theft Auto: San Andreas

Tři hlavní postavy, tři klíčové lokace

Pokud Grand Theft Auto San Andreas určitě něčím zaujme, tak to bylo tím, kolik hra nabízela jednotlivých možností a jednotlivých příběhů. Ty byly přirozeně spojeny s konkrétními postavami, které byly ve hře hned tři. Pokud se na ně podíváme, tak to jsou Carl Johnson, dále je to Sean Johnson a onou třetí postavou je Lance Wilson. Každá z postav má jinou charakteristiku, jinou minulost, stejně jako jiné osudy. Dá se říci, že každá je jinak zajímavá.

Stejně tak nezapomeňme také na to, že hra Grand Theft Auto San Andreas je spojena také se třemi lokacemi, kde se jednotlivé děje a možné příběhy mohou odehrávat. Jak už napovídá samotný název, tak mluvíme o městě, kterým je San Andreas. Dané město je ale poměrně velké a tak nabízí celkem tři hlavní oblasti. A těmi je Los Santos, San Fierro, stejně jako je to Las Venturas. To jsou místa, do kterých se hráč nejenom sám od sebe, ale při plnění úkolu také jednoduše dostane.

Nejenom plnění úkolů

Hra má hned dvě možné roviny. A to je na ní celkem zajímavé. Pokud má být na hru Grand Theft Auto San Andreas pohlíženo jako na zajímavou oddychovku, není jakýkoliv problém s tím, že se hráč jednoduše pohybuje po celém městě a v podstatě dělá, co se mu jenom zachce. I když je to v prvních fázích hry poměrně zajímavé, dříve nebo později se stane to, že to může začít mrzet. A proto na řadu přichází i děj, který je do hry zapracován. Ten je celkem jednoduchý, jelikož nejde o nic jiného, než o různorodé plnění více čí méně zajímavých úkolů. Těch je velké množství a tak je zárukou, že hra vždycky přinese něco celkem nového a zajímavého, co rozhodně případné hráče nijak neomrzí.

Mnoho aut i zbraní

Jelikož je možný doslova volný pohyb po městě, znamená Grand Theft Auto San Andreas i jistotu toho, že hráč může využít mnoho různorodých aut i jiných dopravních prostředků, stejně jako může využít i toho, že bude mít při ruce také zajímavý arzenál zbraní. Ten se nemusí hodit jenom ve chvíli klasického pohybu po městě, jelikož se může hodit také ve chvíli, kdy je třeba plnit jednotlivé úkoly. Kromě zbraní ale nechybí ani různorodé klasické vybavení. Stejně, jako je tomu třeba v běžném životě.

Hru je možné hrát na platformách Xbox, Xbox One, PC, mobilní telefony, PS2, PS3, PS4, PSP a dalších. A jde ji hrát také v multiplayeru.

Herní série Grand Theft Auto:
– Grand Theft Auto
– Grand Theft Auto: London, 1969
– Grand Theft Auto: London, 1961
– Grand Theft Auto: 2
– Grand Theft Auto III
– Grand Theft Auto: Vice City
– Grand Theft Auto: San Andreas
– Grand Theft Auto Advance
– Grand Theft Auto: Liberty City Stories
– Grand Theft Auto: Vice City Stories
– Grand Theft Auto: IV
– Grand Theft Auto: The Lost and Damned
– Grand Theft Auto: Chinaltown Wars
– Grand Theft Auto: The Ballad of Gay Tony
– Grand Theft Auto V

Neváhejte si zahrát tuto oblíbenou MMORPG hru například na Steamu. Plná hra je ke stažení (downloadu) zdarma na Google Play, App Store iTunes.

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo ji dole okomentuj, díky.