Hra Back 4 Blood: Deluxe Edition – zbavte svět neúprosných zombie

Hra Back 4 Blood Deluxe Edition - zbavte svět neúprosných zombie

Držte si klobouky, tahle civilizace opravdu poletí z kopce! Alespoň ve hře Back 4 Blood, konkrétně v její nejoblíbenějším vydání s podtitulem Deluxe. Pokud jste už někdy hráli Left 4 Dead, nejspíš dobře tušíte, co na vás čeká v tomto ďábelském scénáři. Vyzbrojte se různými rychlopalnými zbraněmi a v nejvyšší nouzi určitě postačí i baseballová pálka. Střílečka, kde čekají zombie a jediný, kdo vás před nimi ještě může uchránit, je kolega stojící vedle. Tedy za předpokladu, že budete mít oba stejně dobrou mušku. Budou vám říkat Čistič. A brzy pochopíte, proč tomu tak je!

Video trailer gameplay: Hra Back 4 Blood: Deluxe Edition

Připraven je propracovaný kooperativní režim

Až čtyři kamarádi v akci vedle sebe, to nabízí jednotlivé mapy, které si během okamžiku nahrajete a spustíte v Back 4 Blood Deluxe Edition. Příběh ve hře je dost ponurý, poté, co proběhla apokalypsa, je scénář zcela jasný – část lidí prostě nepřežila, část byla napadená červem, jehož pojmenování Devil Worm řekne víc než jen tisíc slov pouhých. V zásadě jde o to, abyste jako Čističi tuto hříšnou planetu zbavili infikovaných. V PvP multiplayeru se ale můžete rozhodnout, že budete bojovat za stranu zla a destrukce. Akční hra od Warner Bros Interactive nabízí pestrou paletu zbrojního arzenálu a také osmičku různých tříd Čističů. Vybrat si je pak dílem krátké chvíle, stačí jen nabít a přijít konečně do ostré akce!

First person střílečka, která byla vydána v říjnu 2021 a vývojáři Turtle Rock Studios se nebáli opravdu ničeho, i tak se dá v kostce popsat herní titul nazvaný přiléhavě Back 4 Blood. Čtveřice příběhových kampaní, bossové více než dvacet stop vysocí a akce, při které opravdu jen tuhne krev v žilách, jak se říká mezi příznivci hororové tématiky. Cleaners, jak to vlastně zní? Lidstvo musí přežít a zbavit se nákazy, půjde to jedině cestou likvidací všech, kdo se stali zombie – bohužel! 8 GB RAM, ale také Intel Core i5-6600 a grafická karta NVIDIA GeForce GTX 1050, to jsou minimální systémové požadavky. Pokud chcete hrát s plnou parádou, počítejte ještě s něčím lepším!

Chci hrát hru Back 4 Blood: Deluxe Edition

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.