Hra Call of Duty Infinite Warfare: další ze série CoD

Série Call of Duty je v podstatě stálicí na poli počítačových her a dnes ji můžeme označit za jednu z takových, které mají na trhu své nezastupitelné místo. To lze říci i o titulu Call of Duty: Infinite Warfare, který je v tuto chvíli tím nejnovějším dílem celé série. A to mimo jiné i proto, že samotný příběh hry už není tak typický a téměř přesně nalajnovaný, jako tomu bylo dříve.

Více informací o online hře Call of Duty: Infinite Warfare vám řekne tato rychlá wiki recenze (návod).

Jedná se doslova o inovativní díl, který však stále staví na tom klasickém a stejném konceptu. A to takovém, že vaším úkolem je střílet po nepřátelích.

Co však můžeme vidět jako celkem zajímavý unikát, to je rozhodně fakt, že v samotném úvodu hry jasně víte, kdo je tou správnou a kdo je naopak tou špatnou stranou. V tom je titul Call of Duty: Infinite Warfare rozhodně unikátní. Pro mnoho hráčů určitě velké plus, jelikož budou mít jistotu, že budou právě na straně dobra.

Video trailer gameplay: Hra Call of Duty: Infinite Warfare čeština

Hlavní, ale i vedlejší postavy

Nezapomínejme také na to, že předchozí tituly trpěly hlavně problémem, který je spojený s tím, že tím nejdůležitějším ve hře byla výhradně jenom hlavní postava. I to se teď mění, jelikož titul Call of Duty: Infinite Warfare je zajímavý také v tom, že svou roli zde sehrávají také postavy vedlejší. Jsou tak nepostradatelné součásti celého příběhu i herního postupu. I v tom je nejnovější titul unikátní. Dá se říci, že i tímto směrem se autoři rozhodli tlačit samotný příběh, který není natolik přímočarý, jako v předchozích titulech.

Stále v budoucnosti

Co se logicky nemění, to je doba, ve které se Call of Duty: Infinite Warfare stále odehrává. Stejně jako je tomu i u předchozích titulů, i v tomto konkrétním mluvíme o vzdálené budoucnosti. I zde hrají roli dvě hlavní planety. Bude to typicky Země a samozřejmě také Mars. V tomto směru se hra drží v podstatě klasického scénáře, který je osvědčený a dá se říci, že i vyžadovaný. Samozřejmě nechybí dokonalá propracovanost obou míst, díky čemuž se může hráč těšit na skutečně dokonalé mapy a vyladěné detaily, které celkově pozitivně přispívají k atmosféře celý hry. Dá se proto říci, že tímto vás Call of Duty: Infinite Warfare umí jednoduše vtáhnout do děje a na první pohled zaujmout.

Nejenom střílečka

Co je dalším z hlavních lákadel Call of Duty: Infinite Warfare? Určitě to, že to není jenom obyčejná střílečka, i když se to tak na první pohled může jevit. Hra umožní i celou řadu dalších bitev, kde hrají roli třeba různé vesmírné lodě, stejně jako to mohou být například stíhačky, do kterých sednete a létáte, díky čemuž máte možnost přenést se z pevné půdy do vzduchu, i do vzdušných soubojů. A i toto dává hře zcela jiný rozměr. Když k tomu zcela přirozeně přidáme také lákadla v podobě bohatého výběru zbraní, jejich různé účinky, stejně jako i různorodé protivníky a mnoho dalšího, je více než jasné, že poslední série hry Call of Duty je rozhodně pořádným skokem kupředu.

Hru můžete hrát na počítači (PC), ale také na PS3, PS4, Xbox One a Xbox 360. Oblíbená je také Call of Duty Infinite Warfare Legacy Edition, která nabízí mnohé další vychytávky.

HW požadavky:
OS: Windows 7 64-Bit nebo novější
Procesor: Intel Core i3-3225 @ 3.30GHz a vyšší
Paměť: 8 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB nebo AMD Radeon HD 7850 2GB a vyšší
DirectX: verze 11
Připojení k internetu
Harddisk: minimálně 70 GB volného místa
Zvukovka: DirectX 11

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo ji dole okomentuj, díky.