Hra Cronix CZ: výborná akční strategická MOBA pro více hráčů

Multiplayerová MMORPG MOBA online hra Cronix registrace zdarma

Cronix CZ je strategická akční multiplayerová PvP MMORPG online hra, ve které musíte ukázat, že jste odolný a schopný přežít v post-apokalyptickém světě zdevastovaném válkami. Ve hře bojujete proti jinému hráči. V praxi se většinou jedná o nějakou světovou velmoc. Vývojářem hry je společnost Magics, o vydání a překlad do češtiny se postarala společnost IDC Games.

Více informací o online hře Cronix CZ (čeština) vám řekne tato rychlá wiki recenze (návod).

Proč si zahrát hru Cronix CZ:
  • Hra je free to play (zdarma)
  • Kombinace strategie a akční „MOBOVKY“
  • 3 různé módy
  • Vynikající ovladatelnost
  • Velmi dobrá grafika
  • HRA JE V ČEŠTINĚ
Video trailer gameplay: Hra Cronix CZ

Pro započetí online hry je nutná bezplatná (zdarma) registrace na oficiálním webu Cronix. Po registraci do této prohlížečové (browserové) hry budete moci využívat fórum (forum) hry a otevře se vám taky veškerá podpora.

Na fóru budete moci od ostatních hráčů získat například různé hacky (hacks) a cheaty (cheats). Kromě toho budete moci využít prémiový obchod, ve kterém získáte ještě ničivější zbraně. Na webu naleznete taky herní obrázky a videa.

Příběh hry začíná na konci 21. století, kdy byla vyčerpána všechna fosilní paliva, vypukl velký nedostatek energie a do Měsíce narazil asteroid. Kvůli tomu zmizelo z povrchu Země několik zemí.

Na Měsíci se díky výbuchu asteroidu vytvořil jedinečný zdroj energie, který poháněl chamtivost všech zájmových skupin a vypukla tzv. energetická válka.

Ve hře budete na bitevních polích, ve městech a také v bitevních arénách čelit nebývalé ničivé síle nukleárních zbraní oficiálních i neoficiálních světových nepřátelských velmocí. Každý z těchto nepřátel má své specifické vlastnosti a schopnosti.

Kromě bojů se musíte také zaměřit na těžbu surovin, vylepšování svých postav a plánování ničivých (drtivých) úderů.

Bojujte v několika módech:

1. Survival – ničíte nepřátele a zpracováváte suroviny v určitém časovém okamžiku

2. Domination – snažíte se zvítězit tím, že zaberete (obsadíte) maximální množství kontrolních bodů (flags) a získáte co nejvíce bodů

3. Brawl – jedná se o týmový deathmatch (team deathmatch), ve kterém musíte vyhrát většinu bojů v krátkých časových kolech

Chci hrát hru Cronix CZ

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.