Hra Cronix CZ: výborná akční strategická MOBA pro více hráčů

Cronix CZ je strategická akční multiplayerová PvP MMORPG online hra, ve které musíte ukázat, že jste odolný a schopný přežít v post-apokalyptickém světě zdevastovaném válkami. Ve hře bojujete proti jinému hráči. V praxi se většinou jedná o nějakou světovou velmoc. Vývojářem hry je společnost Magics, o vydání a překlad do češtiny se postarala společnost IDC Games.

Více informací o online hře Cronix CZ (čeština) vám řekne tato rychlá wiki recenze (návod).

Proč si zahrát hru Cronix CZ:
  • Hra je free to play (zdarma)
  • Kombinace strategie a akční “MOBOVKY”
  • 3 různé módy
  • Vynikající ovladatelnost
  • Velmi dobrá grafika
  • HRA JE V ČEŠTINĚ
Video trailer gameplay: Hra Cronix CZ

Pro započetí online hry je nutná bezplatná (zdarma) registrace na oficiálním webu Cronix. Po registraci do této prohlížečové (browserové) hry budete moci využívat fórum (forum) hry a otevře se vám taky veškerá podpora.

Na fóru budete moci od ostatních hráčů získat například různé hacky (hacks) a cheaty (cheats). Kromě toho budete moci využít prémiový obchod, ve kterém získáte ještě ničivější zbraně. Na webu naleznete taky herní obrázky a videa.

Příběh hry začíná na konci 21. století, kdy byla vyčerpána všechna fosilní paliva, vypukl velký nedostatek energie a do Měsíce narazil asteroid. Kvůli tomu zmizelo z povrchu Země několik zemí.

Na Měsíci se díky výbuchu asteroidu vytvořil jedinečný zdroj energie, který poháněl chamtivost všech zájmových skupin a vypukla tzv. energetická válka.

Ve hře budete na bitevních polích, ve městech a také v bitevních arénách čelit nebývalé ničivé síle nukleárních zbraní oficiálních i neoficiálních světových nepřátelských velmocí. Každý z těchto nepřátel má své specifické vlastnosti a schopnosti.

Kromě bojů se musíte také zaměřit na těžbu surovin, vylepšování svých postav a plánování ničivých (drtivých) úderů.

Bojujte v několika módech:

1. Survivalničíte nepřátele a zpracováváte suroviny v určitém časovém okamžiku

2. Domination – snažíte se zvítězit tím, že zaberete (obsadíte) maximální množství kontrolních bodů (flags) a získáte co nejvíce bodů

3. Brawl – jedná se o týmový deathmatch (team deathmatch), ve kterém musíte vyhrát většinu bojů v krátkých časových kolech

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo ji dole okomentuj, díky.